Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"Münafıklara en ağır gelen namaz yatsı namazıyla sabah namazıdır. Eğer bu iki namazdaki hayrın ne olduğunu bilselerdi, emekleyerek de olsa onları kılmaya gelirlerdi.[Nefsimi kudret eliyle tutan Zât'a kasem olsun!] Ezan okutup namaza başlamayı, sonra halkın namazını kıldırması için yerime birini bırakmayı, sonra da beraberlerinde odun desteleri olan bir grup erkekle namaza gelmeyenlere gitmeyi ve evlerini üzerlerine yıkmayı düşündüm." [Buhârî, Ezân 29, Husûmât 5, Ahkâm 52; Müslim, Mesâcid 252, (651); Muvatta, Salâtu'l-Cemâ'a 3, (1, 129-130); Ebû Dâvud, Salât 47, (548, 549); Tirmizî, Salât 162, (217); Nesâî, İmâmet 49, (2, 107)].

487927_698570330170664_108665165_n.jpg

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Arakan... Diri diri yananların diyarı... Allah'ım intikamını al bunları yapanlardan!!!
Ekli dosyayı görüntüle 12500
arakan da yapılan zulmu kimse inkar edemez, ama sanırım bu fotograf arakana değil bir baska memlekette bir petrol veya baska bir kimyasalın patlaması sonucu yangın sonucu ölen kişilermiş Allahu alklem ...

müslümanlar olarak paylastıgımız resim ve haberlerin dogrulugnu kendi aleyhimize bile olsa teyit edelim ki ,,, Peygamberimizin izinde olup kafirlerin bile güvendiği el- emin sıfatına sahip olabilelim

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kıyafet ayrı bu seccade. kıyafet neler yapıyo yazmamışlar : )

hee şimdi anladım
reklamlarını görmüştüm, o kıyafetde oruç tutuyordur belkide cübbeliye sorsak belki fetva verir
şimdi abdulmuizz hocama sorsam işi yokuşa sürecek :D bu işi cübbeli halleder

Üst Ana Sayfa Alt