Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Nusret Cephesi Esed rejimden takas yaptığı müslümanlar,

El Hamdulillah
image.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
"ben zengin bir babanın çocuğuyum, hayatımı amerikada ve avrupada lüks içinde geçirebilirdim diğer zengin suudiler gibi. ama bunun yerine silahımı aldım ve afgan dağlarına yola çıktım. şahsen bundan sonraki hayatımın her anını ölümün gölgesinde geçirmeye bayılıyor muydum? hayır. sadece islama saldıranlara karşı dini görevim olan cihatı yerine getirmeye çalıştım. bu görevimi yerine getirirken ölüp ölmemem önemli değil; benim ve arkadaşlarımın ölümü bir gün müslümanları bu mevcut olan ilgisizliklerinden uyandıracaktır."

şeyh usame bin ladin
IMG_20150911_004421.jpg

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
2394218_1344568858_577688.jpg

Kartonda şu anlamda bir şey yazıyor: ''Bu Amerikalı eşek arapça okumayı bilmiyor, Kardeşiniz Ebu Cebbar''

Son düzenleme:
Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İslam-TR Üyesi
"ben zengin bir babanın çocuğuyum, hayatımı amerikada ve avrupada lüks içinde geçirebilirdim diğer zengin suudiler gibi. ama bunun yerine silahımı aldım ve afgan dağlarına yola çıktım. şahsen bundan sonraki hayatımın her anını ölümün gölgesinde geçirmeye bayılıyor muydum? hayır. sadece islama saldıranlara karşı dini görevim olan cihatı yerine getirmeye çalıştım. bu görevimi yerine getirirken ölüp ölmemem önemli değil; benim ve arkadaşlarımın ölümü bir gün müslümanları bu mevcut olan ilgisizliklerinden uyandıracaktır."

şeyh usame bin ladinEkli dosyayı görüntüle 12958
Kardeşim bu nerden alıntı?? Kaynağını paylaşır mısın? Allah svt razı olsun şimdiden

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Kardeşim bu nerden alıntı?? Kaynağını paylaşır mısın? Allah svt razı olsun şimdiden
Abla galiba usame ile alakali pdf kitap indirmistim burdan orda yaziyordu onceden bi yere not etmistim ordan aldim.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İslam-TR Üyesi
Abla galiba usame ile alakali pdf kitap indirmistim burdan orda yaziyordu onceden bi yere not etmistim ordan aldim.
Kitabın adını bulup yazabilirsen sevinirim kardeşim çünkü ben de senin paylaşımından alıntı yaparak paylaştım Twitter'da kaynak yazmadan... kaynağı yazsak insanların içinde şüphe kalmaz inşaAllah...

Üst Ana Sayfa Alt