Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mütevazi olmak; altın saatler takacak kadar malın var iken Casio F-91W takmaktır...

gethumb.php

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Mütevazi olmak; altın saatler takacak kadar malın var iken Casio F-91W takmaktır...

gethumb.php

Çocukluğumun ve gençliğimin saati... 20 küsur senelik yaşamımda 3.sünü kullanıyorum. İlkini çocukluğun verdiği afacanlıkla kendim kırdım. İkincisini abime ödünç olarak verdim, sağolsun kırdı. Sonuncusunu yaklaşık 3 buçuk 4 yıldır kullanıyorum. O olmadan yatamıyor, onsuz bir yere gidemiyorum : )

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bilinen en hızlı canlı, 380km hızla ve diğer kuşlara göre çok yüksek irtifada uçabiliyor, hızından dolayı içerisinde bulunduğu besin zincirinin en tepesinde kalıyor, kendisinden çok büyük olan ve yırtıcı olmayan kuşlardan sürüngenlere kadar bir çok canlıyla besleniyor.

2 karış boyuyla; Alaca Doğan

falco_peregrinus_on_ship_usfws.jpg

ebuyusuf Çevrimdışı

ebuyusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çocukluğumun ve gençliğimin saati... 20 küsur senelik yaşamımda 3.sünü kullanıyorum. İlkini çocukluğun verdiği afacanlıkla kendim kırdım. İkincisini abime ödünç olarak verdim, sağolsun kırdı. Sonuncusunu yaklaşık 3 buçuk 4 yıldır kullanıyorum. O olmadan yatamıyor, onsuz bir yere gidemiyorum : )

Olurda seyahate çıkarsan kolundan çıkar kardeşim ;)

Üst Ana Sayfa Alt