Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Sözü

Mercan Çevrimdışı

Mercan

Eski nick : Salih Kul
İslam-TR Üyesi
"Namazda ALLAH'ın birliğine şehadet eden parmağım, asla bir tağutun hükmünü onaylayan tek bir harf bile yazmayacaktır."
SEYYİD KUTUP

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"Beni serbest bırakın, Suriye'de savaşayım. Tüm dünya önünde söz veriyorum savaştıktan sonra geri gelip teslim olacağım"

"Sen kimsin ben senin sözünle oturacağım"

Haberi oku

T Çevrimdışı

takva1

Guest
Tüccar Rant peşinde,zengin karı kocalar,gençler eşek gibi zevkin peşinde,yoksulu karın doyurmanın sıkıntısıında,dindar inancını yaşayamıyor,Etrafta milletin kanının emen binlerce ahtapot var.Bu toplum nereye gidiyor ? Toplumu Allahsız yapınca işler düzelmiyor..

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardavi, Nurset Cephesine El Kaide ile bağlantılarını koparması tavsiyesinde bulunmuştu. Bizde kendisine Amerika ile bağlantılarını koparmasını tavsiye ediyoruz.

Vahdet Haber

Haberi Oku

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cihad tüm Müslümanlara farzdır. Şimdi vakit, Cihad vaktidir söz vakti değil.
10 Mayıs 2013 / 11:09

Mursi'den Kudüs, Filistin ve Şam için Cihad kapısını açmasını isteyen Şeyh Cevheri, "Cumhurbaşkanı Mursi'den, Filistin, Şam, Mali ve Afganistan için Cihad kapısını açmasını istiyoruz. Çünkü bu ülkeler, Müslüman ülkelerdir. Milyonluk gösteri, Müslüman Kardeşler'den şer'i vazifesini kaldırmaz. Cihad tüm Müslümanlara farzdır. Şimdi vakit, Cihad vaktidir söz vakti değil" diye konuştu.
https://www.islam-tr.org/suriye-hab...ursiye-cihad-icin-kapilari-ac.html#post286973

zümra humam Çevrimdışı

zümra humam

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
942216_518131194919626_950421443_n.jpg

-

942216_518131194919626_950421443_n.jpg

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ey ALLAH 'ın suvarileri öne geçin!
Ve ALLAH'ın ardı şahid ol!
Ve ey gök yağmurunu yağdır!
Ve ey ALLAH'ın ordusu ortalığı dağıtın!
Ve Ey Sancağı taşıyanlar ayağa kalkın!
Cennetle müjdelenin!
Vallahi ALLAH aramızda hükmedene kadar kılıçlarımızı kınına sokmayacağız.

Mercan Çevrimdışı

Mercan

Eski nick : Salih Kul
İslam-TR Üyesi
Gök ehli senden nefret ediyor, yeryüzü ehli seni lanetliyor ya beşşar ve köpekleri!

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
''Biliyor musun bir kısım insanlar cihadı nasıl tarif ediyor? Ona nefis ile cihad diyorlar. Klimalar altında oturmaksa nefis ile cihadmış ve büyük cihadmış! Kebablar, kadayıflar, börek ve çörekler yemek mi büyük cihad?..! Yoksa bombaların, şarapnel parçalarının altında savaşmak mı!..?''

ŞEHİD İNŞALLAH ABDULLAH AZZAM

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ERDOĞANın ABD de basın toplantısında bir soruya verdiği cevap!!!!!!!!

SORU
- ABD Suriye için bir adım atmazsa bu dünyayı nasıl etkileyecek? Sınır kentinde yaşayanlarla ilgili ne söyleyeceksiniz?
ERDOĞAN- Ben bardağın dolu tarafından olaylara bakmak istiyorum. Biz uluslararası camianın hassasiyetini görmek istiyoruz. İnanıyorum ki Amerika da bunun için çaba gösteriyor. Gerek BMGK, gerek Arap Birliği gerekse dışında olduğu halde hassasiyet gösteren ülkeler, hızlandırmak için çalışacağız. Ben de Dışişleri Bakanı Davutoğlu da ziyaret edeceğiz. Daha az insan nasıl ölür, nasıl Suriye'ye demokrasi gelir. Bizim derdimiz Suriye'yi otokratik rejimden diktatörlükten kurtarmak. Bu açıdan çalışmalara devam edeceğiz.

yani insanların ölmesi değil mesele. mesele daha az insanın ölmesi. sayıyı bilmiyorum. atıyorum daha önce 10 bin kişi ölmüş ise. bu 9 bine inerse erdoğan için sorun kalmıyor öyle mi

Üst Ana Sayfa Alt