Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Bu bayram full iş yerinde mesaideyim. Çocukları babamlara bıraktım hem onlar için hem benim için iyi oldu. 2 saat sonra işten çıkar babamlara giderim. İyiki gelmişim mesaiye benim için bereketli oldu. Hem akrabaları arama fırsatım oldu hemde %200 fazla mesai cepte iyi oldu

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Butun akrabalari 1 gunde bitirmeye azmettigim bir bayram gunu oldu cok sukur. Bitirdim de.
5 kilo alarak eve giris yaptim.
annemle halamin arasi biraz limoniydi, onlari bile baristirdim
Ağlak oldu son kisim onlar icin, hem küsler hem de nasil ozlemisler birbirlerini
Ben huzunlenmedim, boregime yemeĝime baktim, biraz da şu ispanaklidan koysana dedim gün boyu..

Yengemde ,kolaya kacmis revani yapmis tatli olarak. Fakat firina nasil koydusa revani yamuktu. Yarisi ince, kabarmamis,yari kabarmiş. Seni kinadim basima geldi dedi.
Dedim benle alakasi yok,
revani tatli olarak, ben ne alaka demistir bugun icin
bayram tatlisi olamam demis kabarmaya erinmiştir dedim orali olmadi.

Bi de sulalede uzun zamandir gormedigim herkes zayiflamiş, herkes bi fit olmuş.
Hepsini tek tek kiskanip bir guzel kınadım basima gelir diye.

Mezarlikta ananemi de ziyaret ettim.
Cok klas bir yerdeydi bir agacin altina denk gelmis evvelden farketmemişim. Ya da agac kucuktu buyumus bilemedim.
Oyle guzel golgelik yapmiş ki,hani benim bile yatasim geldi. Allah rahmet eylesin.

Gunumu tek kelime degil 9837474 cumleyle anlatmak isterdim ama sizi yormayayim dedim.
Cok sukur Bayrama eristiren Rabbime.

Bugun hilal cok guzel bu arada.

Ve son olarak
Rabbim tum mazlum musluman kardeslerimin gonullerine ferahlik versin yardimcilari olsun.

Ne kadar guzel bir bayram gecirmis olsam da bir yanim, hepimiz gibi onlarin buruklugu ile kapliydi.
Oyle iste forumdaslarim
Tekraren hayirli bayramlar.

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Screenshot_20240411_120731_YouTube.jpg

Bir kelime mi? O kadar zeki değilim

Üst Ana Sayfa Alt