Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Flaş Flaş Gününü Bir Kelime Ile Anlat Konusu Kitlenmiş

E Çevrimdışı

Eski haberci

Üyeliği İptal Edildi
Banned
görgü tanıklarının cepten olayı anlatması üzerine olay yerine gittim birde ne göreyim gününü bir kelime ile anlat konusu kitlenmiş tamda bugün içimi dökecekken acaba komple mi kuruldu seçim sürecini kötü etkilemiş olabilir bazı görgü şahitlerine göre ise yağmurlu havalara dert döken yetkililer üyelerin yoğun ilgisinden kapamak zorunda kalmış

not: bu olaylar hayal ürünüdür :)

essah neden kapandiki tam bugün haber yapmıyacam diyecektim heryerde seçim var gündem saplanmış kalmış

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ne bileyim abi garip sesler çoğaldı yine forumda. ben bi iki yıl daha nadasa yatayım forumda bi nesil daha değişsin öyle geleyim. rahatlar millet belki

E Çevrimdışı

Eski haberci

Üyeliği İptal Edildi
Banned
yok ya biz abimize laf atmayıkki ne olsun nadas gerekmi kimyasal kullanırık olur biter toplu atama :)

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
konunun kilitli olmasına ben de anlam veremedim.tartışma da olmuyo orda.mis gibi boş boş yazıyoduk.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
aynısını söledim işte. kendin için konus yazıyoruz falan ne demek. özür dile hemen. yazıyorum de.

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hiç gıcıklık edesim de yoktu bugün ama...

yazıyoruz...

Üst Ana Sayfa Alt