Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hakkı Batıla Karıştırmayın....!!!!

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hakkı batıla karıştıranlar'ın islami bir temeli yoktur.!
Görsel ve Nutuksal islam anlayısına sahib insanlar Topluluklar halinde hareket ederler.
Bundan dolayıda Nebevi metodun dışında kalırlar.! Kuran ve Sünnetten uzakta kendi heva ve heveslerinin peşine düşmüş olurlar.
Bu konuda benimde bir fikrim var demek için konuşurlar.
Netekim hata üstüne hata yaparlar. ve Boş konuşmalarından dolayı kendilerini ve etraflarına eziyet ederler.
Bir erbakan tartışması almış başını gitmiş ve kimse kimseyi dinlememiş.!
Neden mi?
Çünki Kuran ve Sünnetten uzak kalınmış. bazı kardeşleri istisna tutuyorum!

Peygamberce bakalım olaylara

Bir insan ölmüş bir birliğin lideri bir kurumun başkanı vs vs......

Zaten ölecekti bunda şaşılacak bir durum yok!

Artı Ölen kişi Müslümanların mı lideri yoksa Kendi kurmuş olduğu ve bir takım insanların tabi olduğu bir birliğin liderimi?

Malum bir birliğin lideri Müslümanların değil!

Onun için tartışmaya ne luzum var Müslümanların lideri olsaydı Müslümanlar olaylara zaten mudahil olurlardı.. ama kendisi bir hizbin lideri peki neden taklidcilerine biseyler anlatmaya calısıyorsunuz ki onlar onu islam ummetinin lideri zannediyorlar bırakın öyle zannetsinler
Bu din Aklı selim insanlar için bir hidayet yoludur!...
aklını kiralamış olanlar pekde bir şey anlamazlar.!!!!

Bundan dolayı sen kafir oldun sen şu oldun senin hocan kafirdi senin hocan munafıkdı demeye gerek yok zaten HERŞEY ortada.!

Ben bir iman eden olarak Ahirette Peygamberle sahabelerle alimlerle din uğruna canın ve malını vermiş yiğit insanlar la beraber olmak istiyorum. ve bunun için Sürekli olarak Allah'a dua ediyorum....

Muslumanların hayatta ki hedefi sahabe gibi yaşamak.. şehitler gibi ölmektir.!

ve beraber olmak istedikleri kişiler ise bunlardır.!

Konuyu uzatıpta dini olmayan bir konuyu din içine çekmek abuk sabuk bir harekettir.!

En güzel söz ise şundan ibarettir.

Kişi sevdiği ile beraberdir.

Zeki insan ahirette kiminle olmak istediğini dünyada iken tercih edendir.!

Bırakın insanları tercihlerini dünyada iken yapsınlar!

Esselamu Alaykum.......

M Çevrimdışı

muvahhid 2

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bu forumda ya tevhidi müslümanları tekfirci olarak göstermeye azmetmiş ajanlar var, ya da gerçekten de tevhidi müslümanların bir çoğu tekfirci.

Üst Ana Sayfa Alt