Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hangi Tip Ebeveynsiniz ?

Hangi Tip Ebeveynsiniz

• 1

Kullanılan: 3 42.9%
  • 2

Kullanılan: 1 14.3%
  • 3

Kullanılan: 0 0.0%
  • 4

• 5

• 6

Kullanılan: 1 14.3%
  • 7

• 8

Kullanılan: 2 28.6%
  • 9

• Ebeveyn değilim

Kullanılan: 3 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    7
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Screenshot_20230727_210238_Instagram.jpg
Screenshot_20230727_210242_Instagram.jpg
Screenshot_20230727_210247_Instagram.jpg
Screenshot_20230727_210254_Instagram.jpg
Screenshot_20230727_210259_Instagram.jpg
Screenshot_20230727_210304_Instagram.jpg
Screenshot_20230727_210315_Instagram.jpg
Screenshot_20230727_210319_Instagram.jpg
Screenshot_20230727_210324_Instagram.jpg

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bence sorunun cevabini karşı taraf eşlerin vermesi gerek

Şıklar çok az

Ben size özetleyebilirim

Türklerde

Erkekler için
Çocuk annesinde ne yaparsa yapsın ben eve gelince yarım saat her türlü sebeklikle çocuğu severim her istediğine tamam derim geri kalan 23 saat 30 dakika anasının sorumlugunda ha sorarlarsa benden iyi çocuk babası yok çocuklarımla çok ilgiliyim hatta diyebilirimki benden iyi çocuk babası yok

Kadınlar için

Kendimi unuttum ben kimim ben benmiydim sırf kaynana görümce çocuk sevecek diye çocuk vesile olundu geldi dünyaya onlar ayda yılda 1 kez sevecekler benim şu kadar torun torba yeğen var diye övunecekler diye hayatım zindan 2 dakika nefes alıp oturamıyorum ne gecem kaldı ne gündüzüm böyle aptalca sorular sormayın bana

@Alketa anne babaligi

Hmm yavrum şu kıymalı pideden uzat kumpiri bitirdin mi neyse önemli değil hemen sipariş edim iskender getirsinler birer buçuk yeriz iyiki varsın yavrum artık sana diye sipariş edip kendimde özgürce yiyorum: )
Ha unutmadan yavrum şu kalan pizzanın resmini cekekde islam4ever dayını hayata küstürelim: )))).

Son düzenleme:
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Bence sorunun cevabini karşı taraf eşlerin vermesi gerek

Şıklar çok az

Ben size özetleyebilirim

Türklerde

Erkekler için
Çocuk annesinde ne yaparsa yapsın ben eve gelince yarım saat her türlü sebeklikle çocuğu severim her istediğine tamam derim geri kalan 23 saat 30 dakika anasının sorumlugunda ha sorarlarsa benden iyi çocuk babası yok çocuklarımla çok ilgiliyim hatta diyebilirimki benden iyi çocuk babası yok

Kadınlar için

Kendimi unuttum ben kimim ben benmiydim sırf kaynana görümce çocuk sevecek diye çocuk vesile olundu geldi dünyaya onlar ayda yılda 1 kez sevecekler benim şu kadar torun torba yeğen var diye övunecekler diye hayatım zindan 2 dakika nefes alıp oturamıyorum ne gecem kaldı ne gündüzüm böyle aptalca sorular sormayın bana

@Alketa anne babaligi

Hmm yavrum şu kıymalı pideden uzat kumpiri bitirdin mi neyse önemli değil hemen sipariş edim iskender getirsinler birer buçuk yeriz iyiki varsın yavrum artık sana diye sipariş edip kendimde özgürce yiyorum: )
Ha unutmadan yavrum şu kalan pizzanın resmini cekekde islam4ever dayını hayata küstürelim: )))).

Ahahahaha benim kısmım bu kadar uyar ya.
Gercekten siparişci bi insanim :D

En cok dayiyi hayattan kusturme kısmıni sevdim. Ehehe

Üst Ana Sayfa Alt