Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hani Dua Edersin Yaa!!!..

Ö Çevrimdışı

özgürlüğe hasret

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hani dua edersin ya tam duaya başlıyacak iken bir düğüm gelir boğazına konuşamazsın yutkunursun ve gözünden damlar bir kaç damla yaş hani başlarsın duaya Allahım beni affet dersin dersin ama yüreğin yanar önceki yaptıklarına hani yarabbi dersin yarabbi seni çok seviyorum derken dilin tutulur o heyecenla hani bir şey istersin ya utanırsın bakamAzsın semaya

yarabbi dersin habibinden ayırma sonra habibin senin için yaptıkları ve senin onun için yaptıkların gelir ya aklına işte takatın keselir göz yaşın sel olur işte o uçurumu anlarsın ya yüzün kızarır kızarsın ya kendine

Allahım dersin Allahım öyle bir deryaya daldırki dersin sonra yine ağlarsın en sevgilinin hasretine ağlarsın

hani bir an düşünürsün ahireti ve gözününün önüne gelir mahşer anı işte Rasulullah(s.a.v)karşıda hemen yanına gitmek istersin
ama iki melek iki koluna yapışır ve senin yerin orası değil der ve ateşi gösterir sana işte o anı tasavvur edersin

SONRA İKİ ELİNİ DE KALDIRIRSIN SEMAYA GÖZÜNÜN KENARLARINDAN DAMLALAR YERE DÜŞER O AN
YARABBİ DERSİN BÜTÜN KALBİNLE ŞU ANDA BÜTÜN KAİNAT DUYSUN BENİ DERSİN
SENİ VE HABİBİNİ ÇOK SEVİYORUM DERSİN VE YIĞILIRSIN TAKATIN KESİLİR VE ELHAMDÜLİLLAH DEYİP DUANI BİTİRİRSİN .........................................................................
:crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

yakarışımızı duyan dualarımızı kabul eden Rabbım razı olsun cannn...ne guzelde anlattın ole...

G Çevrimdışı

Güleyru

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun kardeşim. :agliyorum Allah’ım! Bizi, dünyada Senin sevgin ve bizi Sana ve Senin emrettiğin gibi istikâmetli olmaya yaklaştıracak şeylerin sevgisiyle, âhirette ise rahmetin ve cemâlini bize göstermeğe rızıklandır.
Seni her türlü noksandan tenzih ederiz. Senin bize öğrettiğinden başka bizim hiçbir bilgimiz yoktur. Sen herşeyi hakkıyla bilir, her işi hikmetle yaparsın. (Bakara Sûresi: 32.)
Allah’ım, âlemlere rahmet olarak gönderdiğin Resûlüne, onun bütün âl ve Ashâbına salât ve selâm eyle.
Âmin.

H Çevrimdışı

hümam

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun kardeşim çok güzel bir yazıydı.Ne de güzel anlatmışsın...Rabbine yalvarırken gözleri yaşaranlara Allah merhamet etsin.Rabbim bu şekilde gönülden dua edenlerin duasını geri çevirmez.Allah kalbinize göre versin.Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah.

E Çevrimdışı

enes bin malik

Guest
ginger ' Alıntı:
:agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

yakarışımızı duyan dualarımızı kabul eden Rabbım razı olsun cannn...ne guzelde anlattın ole...

Üst Ana Sayfa Alt