Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Hatay'da Patlama

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu bir restlesme. turkiyeyi suriyeye sokma operasyonu.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ntv konuyu kapatti. tvlere talimat gitti sanirim. internetten takip edecegiz artik

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde bulunan TOKİ konutlarında, Suriyeli vatandaşların kaldığı binada akşam saatlerinde meydana gelen patlamada 6 kişi yaralandı.

İ Çevrimdışı

İbnu Harb

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tayyipis de hala pkk ile kardeşlik derdinde .. ona göre birisi çıkmış pkk ya teslimiyetini sabote ediyormuş !!!! Suriye ile alakası yok yani olayın :D Kesin dandanakan terör örgütü yapmıştır abi !

Başbakan Erdoğan'dan Reyhanlı açıklaması - Hürriyet PLANET
Reyhanlı'daki patlamalarla ilgili açıklamalarda bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Özellikle çözüm süreci diye ülkemizde yeni bir dönemi başlattık ve bu yeni dönemi hazmedemeyenler, ülkemizdeki bu özgürlük havasının teneffüs edilmesine ne yazık ki olumlu bakamayanlar, bu tür eylemler içerisine girebilir" dedi.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
millet bu adamın agzina bakiyor. o ne derse o

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şimdi yukardakini yazdım diye birisi bana sen kürt düşmanımısın diye mesaj attı , iyi de olayı AKP PKK kardeşliğine getiren Tayyipis ben değilim !

Bana sorarsanız direk ABD derim bunu da tabiki kendisi değil savaşın her iki yanındakilerin içine sızdırdıkları ile yapmış olabilir derim . Çünkü Esad Türkiye ile başedemeyeceğini çok iyi bilir bi iki bomba sallar olayın 15 . gününde NATO desteğinde bütün suriye ele geçirilmiş olur , Keza hal böyleyken bunu Nusret'in yaptığını iddia eden de beyinsizdir ! Ama Nusretin içine sızdırılan bir kaç ajan varsa Nusrete yıkılmaya çalışılabilir , ki bu da ABD nin işine gelir . Tayyipis ise ne suriyeden ne acilcilerden ne nusretten bahsediyor herif direk PKK ile kardeşlikten dem vuruyor ne yapim yaw :D Gidin ona sorun senin bu PKK sevdan da neyin nesi diye, bana sen kürt düşmanımısın diye mesaj atmak yerine ....

Dipnot : Bu acilci herif var galiba işin içinde , bu yüzden olayı PKK ya bağlıyor olabilir !

010912-mira%C3%A7-ural-%C3%B6calan2.jpg

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu acilci Mihraç Ural denilen herif Bu sıralar Ortalığı kasıp Kavuruyor hayırdır? Bu adam Antakyalı bir Nusayri zannedersem. Banyas'ta Küçücük çocukları Kesen'de bu !

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Alevi sitelerinin hepsi olayı Nusret cephesinin üstlendiği iftirasını atıyorlar hepsi esaddan talimatı almış.
Samandağ arap alevileri face sayfasında buluşacaklarını açıkladılar.Suriyeli mültecilere saldıracaklar.

Murf Çevrimdışı

Murf

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Boston patlamasinin basinda gordugu onemi Reyhan patlamasi goremiyor ya.. Ise bak.