Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haydi Gece Yolcuları Namaz Seferberliği Var!!!

Ö Çevrimdışı

Örnek

Üye
İslam-TR Üyesi
Ümmü Beyruha ' Alıntı:
E.A!

KARDEŞLER!!!
HAYIRDA YARIŞMAYA VAR MISINIZ? :güldüm
BEN VARIM ELH...

Evet;
İçimizde mutlaka geceleri yanlarını yataklarından ayıran,
KORKARAK ve UMARAK rabbine yalvaran,
gecelerin ABİDİ,
gündüzlerin MÜCAHİDİ olan kardeşlerimiz var...

AMMMMA
bunların yanında bir türlü SICACIK YATAĞINI TERKEDEMEYEN,
her gece saattini 3'e kurup kurup her defasında kapatıp tekrar yatan hatta ne zaman GECE NAMAZI bahsi açılsa:
"AHHHHHHHH!!!AHHHHHHHHHH....Bİ KALKABİLSEM :crycry :crycry :crycry"
deyip iç geçiren kardeşlerimiz de olabilir düşüncesiyle haydi birbirimizi HAYRA TEŞVİK ETMEYE.... :öptüm:///

Her PERŞEMBEYİ CUMAYA BAĞLAYAN GECE SAAT:3'TE SICACIK YATAKLARIMIZI TERKEDİP RABBİN RAHMET YAĞMURUNDA SIRILSIKLAM ISLANINCAYA KADAR SECDELERDE GÖZYAŞI DÖKMEYE VAR MISINIZ KARDEŞLER?? :crycry :crycry :crycry
"TAM BANA GÖRE!!" diyenlerin sesleri kulağıma ulaştı bile sanki,ALLAH razı olsun... :helalsana :helalsana :helalsana

Gecenin müdavimleri de bizimle zaten yaptıkları işe devam ederlerse onların katılımı bizleri daha çok şevke getirecek...

O halde haydi bu geceden itibaren başlıyalım...

Ve GECE NAMAZINA DAVETİMİZİ KABUL EDİP İCABET EDEN KARDEŞLER:
"BU AÇIK BİR DAVETTİR,
DAVETE İCABET SÜNNETTİR!!! :güldüm"
diyerek İSİMLERİNİ BELLİ ETSİNLER...

Bir de kardeşler aramızda DUA ZİNCİRİ OLŞTURALIM adı da zincirimizin "GECE YOLCULARI" olsun!!!

Bu bölüme BEN VARIM Bİ İZNİLLAH!!! diye adını belli eden kardeşler tek tek,isim isim nick nick demek daha doğru :güldüm :güldüm
kardeşleri için dua etsinler...

KARDEŞLER HEDEFİMİZ ECİR AVCILIĞI VE FİRDEVSLE BERABER RIZAYI İLAHİ DEĞİL Mİ?
O HALDE HAYDİ GECE YOLCULARI!!!
NAMAZLARIMIZI GECELERİ KILACAĞIMIZ TEHECCÜDLERLE 6 VAKTE ÇIKARIP :güldüm
"GÜNDÜZLERİ MÜCAHİD,
GECELERİ ABİD OLMAYA........"

SİZİ ALLAH İÇİN SEVİYORUM KARDEŞLER................. :öptüm:///

GECE YOLCULARININ LİSTESİNİ OLUŞTURMAK İÇİN SABIRSIZ BİR ŞEKİLDE BEKLİYORUM.........

HAYDİ GECE YOLCULARI GECENİN KARANLIĞINI NAMAZLARIMIZLA DELİP O EN YÜCE NURA KAVUŞMAYA!!!!

E.A!

sizler bu seferberliği unuttunuz mu?

:crycry

D Çevrimdışı

derdinazar

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
NAMAZ DİNİN DİREĞİ DEĞİL Mİ EĞER NAMAZ YOKSA SENDE YAŞAMAK NİYE BENZETMEK GEREKİRSE SENİ BİR EVE EVİN KOLONLARI OLMAYINCA DEVRİLMİYOR MU DEPREM OLUNCA YA SENİN NAMAZ YOKSA DEVRİLİŞİN OLMAZ MI KIYAMET KOPUNCA BİZ LAF OLSUN DİYE LAF ETMEYELİM LAFI EN DERİN YERİNDEN ORTAYA DİZELİM DİZELİM Kİ BELKİ BİR ANLAYAN OLUR SÖZÜMDEN OLUR YA SÖZLER BELKİ HİKMETLE ÇIKAR CAN EVİNDEN TALAN ETMEZ DE DİZE GETİRİR KALBİ ALLAHA YOLUNA İNŞAALLAH

Üst Ana Sayfa Alt