Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hepimiz birden nasihat alalım..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
??? ???? ?????? ??????


Ey gencler!
Bir fikir ancak kendisine olan inanc güclü oldugu, yolunda samimiyetle calisildigi, bolca gayret sarfedildigi, ugrunda hic bir fedakarliktan kacinilmadigi zaman barasiya ulasir. Bu basarinin dört temel ilkesi vardir: iMaN, SaMiMiYeT, GaYReT ve CaLiSMaDir.
Hazir olan ey Insanlar! Zafer Müiminler icin son derece yakindir. Basarinin en yücesi calisip gayret sarfedenler icindir.

Ey gencler!
Allah sizi kendisi icin secmek, size kendi diniyle can katmak, sizi dünyada kendi vezirleri, bütün insanliga liderler yapmak suretiyle sereflendirmistir. Sizin insanlar karsisindaki durumunuz, ögretmenin ögrencileri karsinindaki durum gibidir.


Kendinize güvenin! Düsmanlariniz sizin hor ve zelil olmanizi isterlerse bile dünyanin gercek efendileri oldugunuza inanin. Dünya hayatinda bazilari size engel olmak isterse de siz tüm insanligin ögretmenlerisiniz. Akibet (hayirli son) Allah`tan hakkiyla korunanlar icindir.

Ey gencler!
Bütün alem saskinlik ve izdirap icindedir. Dünyadaki bütün sistemler onun derdine deva olmaktan aciz kalmistir. Insanlik icin artik Islam`dan baska secenek yoktur. Insanlari uyarmak icin ALLAHIN ADIYLA ilerleyin. Bütün insanlik sizin uyarinizi beklemektedir. Islam risaletini üstlenen, Islam mesalesini tasiyan ve Islam müjdesini iletenlerden baskasi da asla onlari uyandiramaz.
Bu gercege olan inancinizi yenileyin, amac ve hedeflerinizi gözden gecirin. Kuvvetin basi iMaNDiR. Bu Imanin sonucu VaHDeTTiR. Vahdetin sonucu ise ZaFeR ve apacik bir üstünlüktür. Iman edin, birbirinizle kardeskler olun, claisin ve ardindan zafer bekleyin.
Eger bundan kacinirsaniz, saginiklik ve izdiraptan, cesitli ideoloji ve siostemler arasinda bocalayip durmaktan baska bir sey elde edemiyeceksiniz. Sayisinin azalmasi veya cogalmasi Allahin ordusunu asla sarsintiya ugratmayacaktir!
" Yardim ancak, Aziz be Hakim olan Allah katindadir"

Ey Gencler!
Fikrimizi gerceklestirmek yolunda calisalim! Yasadigimiz sürece onun icn mucadele edelim, bütün insanlari ona cagiralim, her seyimizi onun ugrunda feda edelim, onun serefi icin yasayip, onun serefi icin ölelim!
Bu yolda sürekli parolamiz su olacaktir:
Gayemiz ALLAH liderimiz RESULULLAH, anayasamiz KURAN, yolumuz CIHAD, en büyüpk arzumuz ise Allah yoludna SEHADETTIR.

iNaNaNLaRa MüJDeLeR oLSuN!!!


SeHiD iMaM HaSaN eL-BeNNa
 
Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
Gayemiz ALLAH liderimiz RESULULLAH, anayasamiz KURAN, yolumuz CIHAD, en büyüpk arzumuz ise ALLAH yolunda SEHADETTIR.

Rabbim bizlere Nasip eder..İnş ALLAH Şehitliği....... :dua :duaSevgili İslam abim..ALLAH Razı olsun .......
 

Benzer konular

Üst Ana Sayfa Alt