Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Hizbuşşeydan Başkanı Öldü (İsrail Saldırdı)

SalihBeratt Çevrimdışı

SalihBeratt

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
75308.jpg

Lübnan Hizbuşşeydan'ı, liderleri Hasan'ın ölümünü resmen açıkladı.

Hizbuşşeydan'dan yapılan açıklamada Hasan'ın İsrail tarafından düzenlenen saldırıda öldüğü bilgisi doğrulandı.

İsrail dün akşam saatlerinde Beyrut'un güneyinde Hizbuşşeydan'ın ana karargahı olduğunu iddia ettiği bir bölgeyi sığınak delici bombalarla hedef almıştı.

Bombardımanda Hasan'ın yanı sıra Hizbuşşeydan'dan diğer üst düzey isimlerin de vurulduğu öne sürülmüştü.

Saldırıda çok sayıda sivil de yaşamını yitirmişti.

Kaynak: Mepa News

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

abdul muntakim

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah yahudi'ye lanet etsin. Etti de. Lakin sunettullah'tandır, Allah azze ve celle bir zalimi zalimin üzerine musallat eder. Durum tam da budur. Zebedani, Mayada ve Fua'da açlıktan öldürülen, halep'te üzerlerine varil bombaları yağdırılan, Hama, humus, doğu guta'da iffeti kirletilen bacılarımızın ahı hizbuşşeytan'ı vurmuştur. Üzüntümüz her iki guruhun felaketinin elimizle olmaması.

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Allah yahudi'ye lanet etsin. Etti de. Lakin sunettullah'tandır, Allah azze ve celle bir zalimi zalimin üzerine musallat eder. Durum tam da budur. Zebedani, Mayada ve Fua'da açlıktan öldürülen, halep'te üzerlerine varil bombaları yağdırılan, Hama, humus, doğu guta'da iffeti kirletilen bacılarımızın ahı hizbuşşeytan'ı vurmuştur. Üzüntümüz her iki guruhun felaketinin elimizle olmaması.
Maşallah. Duygularıma tercüman oldunuz

Bin Yusuf Çevrimdışı

Bin Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İran devleti, bebek katili israil devletini füze yağmuruna tuttu. Ayrıca 2 kişi 10 kişiyi vurmuş 20 kişiyi yaralamış.

Ekli dosyalar

• 71k30mib.jpg
    71k30mib.jpg
    155.5 KB · Görüntüleme: 10
  • g75eebwq.jpg
    g75eebwq.jpg
    55.8 KB · Görüntüleme: 10
  • hh9koecg.jpg
    hh9koecg.jpg
    82.5 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
A Çevrimdışı

abdul muntakim

Üye
İslam-TR Üyesi
Yahu ben de inanmak istiyorum. Bir kere de yaniltsin bizi ama olmuyor. Saldırıdan önce muhataplara bilgi geçiliyor. İsabet eden balistikler(!) hep yerleşim yeri dışı. Nevatim üssünü hedef aldık diyorlar. 20 tane f-35 imha edildi diyorlar. Şimdi sen saldırıdan önce yahudu tali yollarla bilgilendirirsen yahudi üste uçak bırakır mi? Nevatim üssüne atılan füzelerin isabet edişini izledim 20 tane f-35 isabet almışa hiç benzemiyor. Ayrıca can kaybi da yok deniliyor. Çıkar kokusu yakında. Keşke denildiği gibi olsa. Yahudi hava sahasını tekrar uçuşa açmış. Yine acem oyunu izliyoruz gibi.

M Çevrimdışı

Mustafa bin Yılmaz

Üye
İslam-TR Üyesi
Yahu ben de inanmak istiyorum. Bir kere de yaniltsin bizi ama olmuyor. Saldırıdan önce muhataplara bilgi geçiliyor. İsabet eden balistikler(!) hep yerleşim yeri dışı. Nevatim üssünü hedef aldık diyorlar. 20 tane f-35 imha edildi diyorlar. Şimdi sen saldırıdan önce yahudu tali yollarla bilgilendirirsen yahudi üste uçak bırakır mi? Nevatim üssüne atılan füzelerin isabet edişini izledim 20 tane f-35 isabet almışa hiç benzemiyor. Ayrıca can kaybi da yok deniliyor. Çıkar kokusu yakında. Keşke denildiği gibi olsa. Yahudi hava sahasını tekrar uçuşa açmış. Yine acem oyunu izliyoruz gibi.
Şimdi Yahudiler misilleme yapar masum insanları öldürür.

A Çevrimdışı

abdul muntakim

Üye
İslam-TR Üyesi
Evet saldırıdan birkaç saat önce 3 israilli yetkili nyt'ye verdiği demeçte İran'ın saldırısının 3 hava üssüne ve tel aviv'in kuzeyindeki boşaltılan istihbarat birim karargahlarına olacağını söylemişler. Yine tiyatro çıktı.

Üst Ana Sayfa Alt