Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

HP invent boykot malı mı?

tubaa Çevrimdışı

tubaa

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum kardeslerim
kafama takılan bi sey var hp invent marka dizüstü bilgisayar almak istiyorum fakat israilin boykot malı mi diye tereddüt içindeyım bir de adidas almanya nın degil mi
bu konularda yardımcı olursanız sevinirim
SELAMETLE KALIN .

اسماعي Çevrimdışı

اسماعي

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
HP Yahudi'lerin. Neredeyse her listede var. Ama Adidas her listede yok. Kesin bir bilgi yok sanırım. Ama HP almamanı öneririm.

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Hewlett-Packard Company (HP) 1939 de kurulmus
s.gif
KALIFORNIA, ABD de, 170 i geckin ülkelerde firmalari ve exportlari varmis..2002 de COMPAQ firmasiyla birlesmis..

Suan ki sahibi MARK V. HURD, 2005 e kadar yöneticiligni Carly Fiorina adinda bir bayan isletmis ( Carly F. republikan, yani hristiyan)...

Mark v. Hurd´un yahudi olup olmadigina bir bilgi bulamadim..

Kesin olan zaten HP´nin US firmasi olmasi, ama bu yahudilere yardim ediyor demek degildir...

K Çevrimdışı

kutluk

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Hewlett-Packard Company (HP) 1939 de kurulmus
s.gif
KALIFORNIA, ABD de, 170 i geckin ülkelerde firmalari ve exportlari varmis..2002 de COMPAQ firmasiyla birlesmis..

Suan ki sahibi MARK V. HURD, 2005 e kadar yöneticiligni Carly Fiorina adinda bir bayan isletmis ( Carly F. republikan, yani hristiyan)...

Mark v. Hurd´un yahudi olup olmadigina bir bilgi bulamadim..

Kesin olan zaten HP´nin US firmasi olmasi, ama bu yahudilere yardim ediyor demek degildir...

Her zaman,araştırmadan, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar malesef çıkıyor.
HP'nin kurucusu ve imtiyaz sahibi dolar milyarderi Bill Hewlett Yahudi'dir ve Müslümanlara karşıdır.Bilakis Amerika Kaliforniya eyaletindeki seçimlerde Müslümanlıktan dönme olmasına rağmen aday olan Fiorina'yı eski bir Müslüman olmakla suçlamıştır.

Ayrıca Amerika şirketi ve Yahudi ayrımı yapmak kadar gülünç ve uyuşturan başka bir söylem de olamaz herhalde. Amerika tüm Müslüman ülkeleri sömürgeleştirmiş, ikisini fiilen işgal etmiş, milyonlarcasını katletmiş sonra da burda birileri Amerikan şirketlerini koruyacak tarzda yazılar yazıyor.
http://www.americanfreepress.net/html/lipstick_on_an_elephant_242.html
Yapılması gereken milli ve yerli sanayiyi kurmak,güçlendirmek ve yaşatmaktır.

Üst Ana Sayfa Alt