Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Hüda Par'ın Alçak Liderinden Kobane Açıklaması

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
HÜDAPAR eski Başkanı YAPICIOĞLU'ndan Kobanê mesajı... Sivillere yönelik Saldırı Terördür..Şiddetle Kınıyorum

kaynak:beyefendinin kendi twitter hesabı.

not:bu sapık köpeğin bu açıklamayı yaparkenki kastı güya kobane'deki saldırı sivillere yapılmış, ondan taziye yolluyor.Hem yalan hem yalakalık.İşte insan şerefini kaybederse bu hale gelir ibretlik.Taviz vermeyegör.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
dünya acayip bi hal almaya basladi. Insanlarda onur ve izzet aranir olmaya baslanildi.

Turkiye degil mi 30 senedir 30 bin insanimizi öldürdünüz deyip simdi meclise almalar canimli cicimli konusmalar.

Bunlarda partici seleflerini takip ediyor fazlasini beklememek gerek. Pkk degil mi doguda onca müslümani katleden simdi cik onlarla savasan icin hata etmisler de. Dogru diyorlar... Pek sasirmadim. Yaranin bakalim nereye kadar yaranacaksiniz...

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
dünya acayip bi hal almaya basladi. Insanlarda onur ve izzet aranir olmaya baslanildi.

Turkiye degil mi 30 senedir 30 bin insanimizi öldürdünüz deyip simdi meclise almalar canimli cicimli konusmalar.

Bunlarda partici seleflerini takip ediyor fazlasini beklememek gerek. Pkk degil mi doguda onca müslümani katleden simdi cik onlarla savasan icin hata etmisler de. Dogru diyorlar... Pek sasirmadim. Yaranin bakalim nereye kadar yaranacaksiniz...

evet abi durum aynen öyle.Üstelik savaşla alakasız kişilere (küçük çocuklar,yaşlılar,silahsız kadınlar v.s) bir saldırı olmamış.Sadece silahlı militanlara yönelik bir istişhad olmuş.Buna rağmen hem yalancılık hemde yalakalık.Birde işin şer'i boyutu olarak o saydığım masumlar zarar görecek bile olsaydı yinede çeşitli şartlarda çeşitli maslahatlar gözetilerek bu tür saldırılara cevaz verilmiş.Aksi takdirde kafirler bunu fırsat bilip masumları canlı kalkan yaparlardı.Ve savaşta avantaj elde ederlerdi.Ve bunu adet haline getirirlerdi.

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
HÜDAPAR eski Başkanı YAPICIOĞLU'ndan Kobanê mesajı... Sivillere yönelik Saldırı Terördür..Şiddetle Kınıyorum

kaynak:beyefendinin kendi twitter hesabı.

not:bu sapık köpeğin bu açıklamayı yaparkenki kastı güya kobane'deki saldırı sivillere yapılmış, ondan taziye yolluyor.Hem yalan hem yalakalık.İşte insan şerefini kaybederse bu hale gelir ibretlik.Taviz vermeyegör.
Hüdapar ne yaptıda,alçak ve sapık köpek,yalakalık ve şereften yoksun dedin..bu ne şiddet ve öfke kardeşim..
sivillere yönelik saldırıyı kınıyorum ve terördür demek yanlışmıdır?eğer ypgya yönelik saldırıyı kınıyorum deseyd,tepkini anlardım,ama bu kadar öfke insanı adaletten alıkoyar,vasat olmak,ifrat ve tefritten sakınmak gerekir.
ışid denen kasap ve piskopatların her eylemi bölgede bize zülüm ve ölüm olarak geri dönüyor,yani bunun bedelini biz veriyoruz ve buna rağmen,pkk ve medyasının tüm olumsuz ve yalan ifitra ve haberlerine rağmen,ışidi tekfir etmiyoruz diye,bedel özerine bedel veriyoruz..
sizler burada değilsiniz,bir bedelde vermiyorsunuz,onun için bari düşmanlıkta aşırıya gitmeyin,bu nasıl bir dildir kardeşim,sana yakışmıyor..
Eğer bu suçsa,bende sivillere yönelik şiddeti kınıyorum ve bu terördür diyorum...dedim diye günahmı işledim..neden niyet okuma yapıyorsun?
yalakalıkmış...bu camia pkkyemi yalakalık yapıyor...ayıp ayıp..pkk bile büyle demiyor ve onlardan korkmadığımızı biliyor..

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hüdapar ne yaptıda,alçak ve sapık köpek,yalakalık ve şereften yoksun dedin..bu ne şiddet ve öfke kardeşim..
sivillere yönelik saldırıyı kınıyorum ve terördür demek yanlışmıdır?eğer ypgya yönelik saldırıyı kınıyorum deseyd,tepkini anlardım,ama bu kadar öfke insanı adaletten alıkoyar,vasat olmak,ifrat ve tefritten sakınmak gerekir.
ışid denen kasap ve piskopatların her eylemi bölgede bize zülüm ve ölüm olarak geri dönüyor,yani bunun bedelini biz veriyoruz ve buna rağmen,pkk ve medyasının tüm olumsuz ve yalan ifitra ve haberlerine rağmen,ışidi tekfir etmiyoruz diye,bedel özerine bedel veriyoruz..
sizler burada değilsiniz,bir bedelde vermiyorsunuz,onun için bari düşmanlıkta aşırıya gitmeyin,bu nasıl bir dildir kardeşim,sana yakışmıyor..
Eğer bu suçsa,bende sivillere yönelik şiddeti kınıyorum ve bu terördür diyorum...dedim diye günahmı işledim..neden niyet okuma yapıyorsun?
yalakalıkmış...bu camia pkkyemi yalakalık yapıyor...ayıp ayıp..pkk bile büyle demiyor ve onlardan korkmadığımızı biliyor..

daha ne yapacak? hem yalan konuşuyor hemde yalakalık.Seninle bu konuyu tartışmayacağım.O saldırı sivillere yapılmadı.elinde silah militanlara yapıldı.altına da pkklı kafirler keyifle yorum yazmışlar twitin altına.Kafirleri sevindiren şaklaban herif işte.
ek olarak bedel ödeyip ödemediğimi bilemezsin üstelik sen parti yolunda bedel öderken(velevki araç olsun hiç farketmez) bunu demeyede hakkın yok.

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çok fazla iyi niyetli olmak iyi değilmiş demekki.yüce Allah'a şirk koşup parti kurmalarına rağmen sırf niyetlerinden ötürü çok fazla ses çıkarmıyordum.Ama bu artık bardağı taşırdı.Niyetleri de hiçbir şeye yaramıyor bunların.Samimi de değiller.Hiçbir şekilde saygıyı hak etmiyorlar.Bunları görünce şu ayet aklıma geliyor artık "çalışmış boşuna yorulmuştur" isterse son damlasına kadar kanlarını feda etsinler Allah yolunda olmadıktan sonra batıl tağuti mücadele yöntemiyle olduktan sonra hiçbir anlamı yok bunun.

Ahlu Tawheed Çevrimdışı

Ahlu Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Zaruri durumda, kadın da çocuk da öldürülür. Hele pydlilerin Rakka gibi girdikleri zaman oradaki tüm müslüman muhacir kadınların namuslarına göz dikeceği şehre 50 km yaklaştılarsa!

Gece müşriklere yapılan baskınlarda kadın ve çocuklar da ölüyor, bunun hükmü nedir?” şeklindeki soruya karşı Peygamberimiz (a.s.m) “onlar da onlardan (müşrik olanlardan)dır” şeklinde cevap vermiştir.(bk. Buharî, Cihad, 146; Müslim, Cihad, 26/h.no: 1745).

Hala pkk'ya yalakalık yapıyorlar. Birlikte geberin, birlikte dirilin.

A Çevrimdışı

akıncıbir

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sivillerin hedef alınmadığı belli.PKK'lılar siviller öldürüldü diyerek başka resimlerle servis ediyorlar.Ortada neyin ne olduğu bile tam belli değilken kınamak ve kınama üzerinden Işide saldırmak.PKK ile birlikte ışide saldırmanın medya ayağını alet olmak sadece akılsızlıktır.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
eğer bu adam pkk nın oldurduğu sivilleri, pesmergenin musulda flor gaziyla oldurdugu 1200 muslumani da kınadıysa ki ben bilmiyorum, bu kınamayı da samimi bulabilirim.

bu adama ve hudapara korktu diyemem bu dogru olmaz lakin zan ile yaklaşmak istemem ama milliyetçilikle yaklasiyor olaylara Allahu alem. Oysa muslumani bir araya getiren tek bağ akidedir.

A Çevrimdışı

akıncıbir

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
eğer bu adam pkk nın oldurduğu sivilleri, pesmergenin musulda flor gaziyla oldurdugu 1200 muslumani da kınadıysa ki ben bilmiyorum, bu kınamayı da samimi bulabilirim.

bu adama ve hudapara korktu diyemem bu dogru olmaz lakin zan ile yaklaşmak istemem ama milliyetçilikle yaklasiyor olaylara Allahu alem. Oysa muslumani bir araya getiren tek bağ akidedir.
Hüdapar'ın PKK ile kapışmasının nedeni özde milliyetçilik.Kürt milletini kim temsil etmeli üzerine kurulu bir çatışma.İkisininde söylemi Kürdistan üzerine kurulu.Kobani meselesine bu gözle bakılmalı.Oradaki Kürtlerin savunucusu olarak bu açıklamayı yapmış gözüküyorlar.Tabi bu açıklamalar PKK'nın işini kolaylaştırıyor.Senin orada bir gücün yok iken böyle bir açıklama yapman sadece PKK'nın işine yarar.Sonuçta Işidin içindede büyük oranda Kürtler bulunmaktadır.Mevzu Kürtlük Türklük değil.Bunu anlamamışlar.Ama ideolojileri bu yönde.Kuveyte şii camisine yapılan saldırılarıda kınamışlar.Şillere bir saldırı olunca hemen kınıyorlar.Bunuda gözden kaçırmamak lazım.Bu tür açıklamalar sadece kendilerini yalnızlaştırır.