Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

I$te admiin kamil kefere bushu nasıl harcıyoo :))

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
sadant6.gif

:))

Bir de benim yerime banla....

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
her admin böyle yaparsa yandik :grin:
admin kamil dikkatli olsun birgün üyelerde onu eline gecirebilir :grin:

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ayaklanmalar başladı demek Buranın kadısı var kadıdan izin aldınız mı bakayım :)

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
admin'imizin evinin resmi de basına sızdırılmıştı..

buyrunuz evinin resmi;

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
loves ' Alıntı:
her admin böyle yaparsa yandik :grin:
admin kamil dikkatli olsun birgün üyelerde onu eline gecirebilir :grin:

üye olarak benim de vekilimsiniz sayın loves..

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
!slamOuRLiFe ' Alıntı:
ayaklanmalar başladı demek Buranın kadısı var kadıdan izin aldınız mı bakayım :)
ben bisey yapacaksam gidip kadiyi aramam ondan izin almam direk söylerim kim ugrasacak simdi kadiyla falan o zamana kadar ayaklanma biter bile üstelik kadiyi kim bulacak bu zamanda
:grin:

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
karaca ' Alıntı:
admin'imizin evinin resmi de basına sızdırılmıştı..

buyrunuz evinin resmi;
böyle bisey olabilirmi ya bi odanin icine herseyi doldurmus insan biraz düzeltir dimi etrafi ya buarada bu sitenin admini kimdi bilen varsa söyleyebilirmi simdi bide tanidik falan cikmasin :grin:

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
yaf özel yaşam denen bir şey var özellere girmeyin ayıptır ha :p

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aşağıdaki resim de, diğer adminimizin diyorlar..

eğrisi doğrusu diyenlerin başına, ben diğer admininmizin resmini hele sunayım da... yoruma açık olsun.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
!slamOuRLiFe ' Alıntı:

hangi kadı'dan?

aşağıdaki hikayede ki gibi kadı'mız var ise, yandık AnimAllah...

ADALETİNLE BİN YAŞA
Adamın biri pişirilmek üzere fırıncıya bir kaz bıraktı. Fırıncı da pişirdi. Tezgâhın oralarda bir yerde pişmiş dururken; yörenin kadı sı (hâkim) pişmiş kazı gördü, fırıncıya ver bakim dedi.
Kadı ya itiraz edilir mi, fırıncı da verdi.

Asıl kazın sahibi geldi. Kaz yok. Kavga gürültü derken, fırıncı ekmek küreği ile adama vururken küreğin sapı; fırına girmekte olan gayri Müslim bir vatandaşın gözüne rast geldi ve
Gayri müslimin bir gözü çıktı.

Göz çıkma acısı ile fırıncıya saldırınca, fırıncı çareyi fırından kaçmakta buldu. Fırıncı dışarıya kaçarken, sokakta geçmekte olan hamile bir kadına çarptı ve hamile kadının karnındaki bebeğin düşmesine neden oldu.

Karısının karnındaki bebeğin düştüğünü anlayan kocası fırıncının peşine koşarken, fırıncı uçurum kenarındaki bir eşeğe çarptı, eşek uçuruma yuvarlandı.

Zaptiye kuvvetleri olaya ey koydu ve hepsini mahkemeye çıkardı.
Mahkemede ki kadı (hâkim) de, fırındaki kaza el koyan kadı.

Önce fırıncı kadının karşısına çıktı, “fırınımda kaz pişirdim ama kaz uçtu diye “ anlatmaya başlarken, kadı ona “sus bakim, burada kara kabuklu defter var, ona bakacağız” dedi.
Baktı ve “kaz, tayyar demek, tayyar da uçmak demek, dolayısıyla kaz uçabilir, beraat” dedi.

Gayri Müslim şikâyetlerini anlatmaya başlayınca, kadı “sus, karakabukluya bakacağız” dedi, baktı ve kararını açıkladı.”Her kim, gayri Müslimin bir gözünü çıkarırsa, buna suç yok.
Ama her kim gayri müslimin iki gözünü çıkartırsa, bizde müslimin bir gözünü çıkartırız”. Dedi ve ekledi; “şimdi senin diğer gözünü de çıkartsın ki, biz de fırıncının bir gözünü çıkartabilelim”
Bu karar karşısında, gayri Müslim “şikâyetimi geri aldım” dedi. Beraat.

Çocuğu düşen kadının kocası şikâyetlerini anlatmaya başlayınca, kadı, yine “sus, karakabukluya bakacağız” dedi, baktı ve kararını şöyle açıkladı. “sen karını ver, düşen çocuğun yerine fırıncı yeni bir bebek atsın”
Bu karar karşısında kadının kocası “şikâyetimi geri aldım” dedi, Beraat.

Eşeği uçurumdan yuvarlanan adam çıktı kadının karşısına. Kadı “şikâyetin ne? “ dedi.
Adam da “adaletinle bin yaşa”, benim ne şikâyetim olabilir ki dedi.

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
ben sitenin neden hala yapım aşamasını geçemedıgını şimdi anladım....

baksanıza admin kardeşler kendılerınden geçmiş :grin: :grin:

birinin omzunda pc,diğerı ıse nerde bellı degıl malum oda biraz karısık ya bır yerlere gırdı herhalde :grin:

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Sanırım ondan dolayı yapım aşamasında bazı webmaster kardeşleri davet ediyorum üye sayısına bakıp neresi bunun yapım diyorlar..

bende diyorum daha katogorilerimiz bile oturmadı nasıl site diyebilirim buna..Allaha şükr Rabbimiz lütfediyor akın akın siteye geliyorlar altını çiziyorum henüz sıfır reklam yaptık bunlar sadece google amcadan gelen insanlar..

Sizde bu halde yapım bitermi :D

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Amin maşallah gönlünüz bolmuş kardeşim : )

Üst Ana Sayfa Alt