Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İBN-İ KESİR TEFSİRİ (yeni düzenleme)

A Çevrimdışı

abdullahu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAM HİDAYETE TAABİ OLANLARIN ÜZERİNE OLSUN!

İBN-İ KESİRİN TEFSİRİ İNTERNETTE VARDI AMA İYİ BİR DÜZENLEME HALİNDE DEĞİLDİ İNŞAALLAH BU SORUN HALLEDİLDİ!

İLERİYE DOĞRU DAHA GELİŞTİRMELER YAPILIR İNŞAALLAH (NOT:2 SURE BULUNAMADI BULUNCA TEKRAR PROGRAMI DÜZENLERİM İNŞALLAH)

BUYRUN LİNK:
http://rs266.rapidshare.com/files/147668667/IBNI_KESIR.rar

36.7 MB

----------------------------------------------------------------------------
indirdiğiniz tefsir açılınca içindekiler sekmesine tıklayarak sûrelere ulaşabilirsiniz.

A Çevrimdışı

abdullahu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
LİNKİ ÇALIŞIYOR BİR DEFA DAHA İNDİRECEĞİM EĞER İNMEZSE YENİDEN UPLOAD EDECEĞİM İNŞALLAH

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
selamun aleykum abdullah kardeş sen bu tür çalışmalarını topla sana serverden hesap açayım serverimize yüklersin ve link sorunu halledilmiş olur bizlerede ecir gelir inşallah..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
elbette açarız yanlız düzenlediklerinden 1 adet örnek bakmam lazım

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Ibni Kesir Tefsiri Herkesin evinde bullunmasi gerekn tefsirlerdendir, Büyük Hadis alimleri oldugu icin Alimler Onun Hadis Kaynaklarindan delil sunmaktalar..

T Çevrimdışı

talebe82

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH AZZE VE CELLE RAZI OLSUN, KARDESIM...

GERCEKTEN COK ARAMISTIM, ÖNCE RABBIMIN SONRA SIZIN SAYENIZDE BULDUM COK SÜKÜR.

WA SALAM ALAIKUM WA RAHMETULLAH WA BARAKATUH

A Çevrimdışı

Askalani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hmm ibni kesir...
çok severim Rahman Teala ondan razı olsun...
emeği geçen herkesdende inşaALLAH...

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
link oldukca saglikli ve saglam:) yani calisiyor kardes ..yeniden indirdim yani ,,rapidde yogunluk oldugu zaman ve sende free takiliyorsan indiremezsin malesef ya sabah erken yada gecenin gec saatlerinde denersen faydalanabilirsin.

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
SELAM HİDAYETE TAABİ OLANLARIN ÜZERİNE OLSUN!

İBN-İ KESİRİN TEFSİRİ İNTERNETTE VARDI AMA İYİ BİR DÜZENLEME HALİNDE DEĞİLDİ İNŞAALLAH BU SORUN HALLEDİLDİ!

İLERİYE DOĞRU DAHA GELİŞTİRMELER YAPILIR İNŞAALLAH (NOT:2 SURE BULUNAMADI BULUNCA TEKRAR PROGRAMI DÜZENLERİM İNŞALLAH)

BUYRUN LİNK:
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

36.7 MB

----------------------------------------------------------------------------
indirdiğiniz tefsir açılınca içindekiler sekmesine tıklayarak sûrelere ulaşabilirsiniz.

Allah senden razi olsun

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
kitaptan okumak lazım . ben daha çok istifade ediyorum kitaptan. konuyu ekleyene dualar...

Üst Ana Sayfa Alt