Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber İdlib Yanıyor!

Sena Haydali Çevrimdışı

Sena Haydali

اللهم إني أسألك حسن الخاتمة.
Frm. Yöneticisi
Screenshot_20191222-232454.png
Screenshot_20191222-232500.png
Screenshot_20191222-232506.png

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ya ALLAH
onlar akın akın cennete gıdıyor.
Onlar o sınavdan hayrla ayrılıyor
Pekı ya biz ?

onların acı çığlıklarını işiten gören biz inim inim inleyen musluman erkekler nerede dıye feryat eden ınsanları işiten biz
Biz nereye gıdecegız.
Muhammedın ordusu nerede dıyorlar vallahı bu utanç la rabbın karşısında Nasıl duracağız.
ALLAHIM BIZE YARDIM ET. Senın sancağını ısteyen muhammedın ümmetine yardım et.

Muddessir Çevrimdışı

Muddessir

الحمد الله
Frm. Yöneticisi
İdlibin ateşi sadece oradakileri yakmayacak bizi de yakacak..

Allah swt Mücahid kardeşlerimize yardım etsin ve onların üzerine sekine indirsin.

Mü'minlerden öyle kimseler vardır ki, Allah'a verdikleri sözde durdular. Onlardan kimi adağını yerine getirdi ve şehid oldu, kimi de şehitliği beklemektedir. Ahidlerinde hiçbir değişiklik yapmamışlardır.. (Ahzab-23)

D Çevrimdışı

Deniz

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İdlibin ateşi sadece oradakileri yakmayacak bizi de yakacak..

Allah swt Mücahid kardeşlerimize yardım etsin ve onların üzerine sekine indirsin.

Mü'minlerden öyle kimseler vardır ki, Allah'a verdikleri sözde durdular. Onlardan kimi adağını yerine getirdi ve şehid oldu, kimi de şehitliği beklemektedir. Ahidlerinde hiçbir değişiklik yapmamışlardır.. (Ahzab-23)
Amin. Erkek bekarsa sorun yok gibi kısmen. Evliyse çok bilinmeyenli denklem. Aileden iki tarafta bilinç yoksa bu çekirdek aile desteksiz demektir. Çocuk sayısı, hastalık durumları, kadının tek başına kendi ayakları üzerinde durup duramayacağı konusu. Toplumda düzen yok kısaca, garipler her yerde garip.

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Amin. Erkek bekarsa sorun yok gibi kısmen. Evliyse çok bilinmeyenli denklem. Aileden iki tarafta bilinç yoksa bu çekirdek aile desteksiz demektir. Çocuk sayısı, hastalık durumları, kadının tek başına kendi ayakları üzerinde durup duramayacağı konusu. Toplumda düzen yok kısaca, garipler her yerde garip.
Dediklerine kısmen katılıyorum insan bu söylediklerini kendisinde hissediyor ama bu bana biraz şeytanın vesvesesi gibi geliyor.yani bizi eşimizle,evlatlarımızla vb. kandırıyor.halbuki herşey Allah’tan.buna tam manasıyla bir iman edebilsek emin olun zaten ötlek olan kafir korkusundan bir daha müslümanların topraklarına saldırmaya cesaret dahi edemez.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
1 saniye sonra kalp krizinden 1 saat sonra trafik kazasından dolayı ölebiliriz. evimiz yine bizsiz kalır. mühim olan cihadı şehadeti seçebilmek. yoksa zaten hiçbirimizin 1 saniye daha yaşama teminatı yok. vaad edilen öyle bir ödül ki, istemek yetmez koşmak gerek hatta koşmak bile yetmeyebilir her cihad eden şehid olmuyor ki. ödül öyle büyük ki Allah herkese nasip etmiyor. Allah sonumuzu hayır etsin.

ez-Zehebî Çevrimdışı

ez-Zehebî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
HTŞ Güney Idlib'te Rejim'e karşı askeri operasyon başlattığını duyurdu.

@Fetih_Ordusu1
-An itibarıyla mücahitler güney İdlib Gahdaf köyü sonrası Barsaah köyünü ele geçirdi ve 1 Tank imha etti.

-Mücahitler güney Idlib 3. Köy Tel-Manası ele geçirdi
Mücahitler ilerleyişini sürdürüyor......DUA

-An itibarıyla Güney Idlib 4. Köy Fewran ele geçirildi
Allahu Ekber velillahil hamd
DUA'ya devam.....

kaynak: twitter @Fetih_Ordusu1

ez-Zehebî Çevrimdışı

ez-Zehebî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mücahidler şu anda dün akşam düşen Cercenaz’a saldırı düzenliyor. Bir kardeş istişhad eylemi yaptı. Allah Subhanehu ve Teala ondan kabul buyursun. Mücahidler aynı zamanda 1 tankı daha imha etti.

@Fetih_Ordusu1

Son düzenleme:
Üst Ana Sayfa Alt