Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Ihsan Eliaçık Alçağı: Işid'e Bakıp Ateist Olmak Caizdir

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bizde anti kapitalistiz... HAMDOLSUN... bunlar komünist sapıkların farklı versiyonu... kapitalizm düşmanıyız derler... çok merak ediyorum bu ihsan nasıl bir evde oturuyor...

uzun zamandan beri , fatihteyim, akdeniz caddesine yakınım( akrabalarımın) eliaçığın tevsir dersi verdiğini duymuştum . hem de bizim caddenin üstünde, ben de çok merak edip gittim. .4 katlı bir bina en üst katı cafeterya gibi bir yer, kızlı erkekli karışık oturuyorlardı, beni çarşaflı görünce çok ilgi gösterdiler, hem kapalı hem açık kızlar da vardı, ben de onlara eliaçık nasıl biri, söylediklerini hayatına geçiriyor mu? nasıl bir hayatı var ? diye sordum.
orda çalışanlar da , onun bir ewi bile yok dediler, arabasıda yokmuş, hatta orda kalan evsizlerde vardı, onlara bakıyormuş.
bir de , yine yetimhaneden( tam sayısını bilmiyorum) gelen kızlara ew tutmuş , onlara da yardım ediyormuş.
şöyle bir etrafı inceledim, hiç bir lüks ve zenginlik göremedim.
şimdi , suriyelilere ders veriyorlar, bir de arapça derslerde var.
bunlar benim gözümle gördüklerim.,

Son düzenleme:
hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Düşünsene kayserilisin ve parayı vuramamışsın. Çıldırırsın..

Ihsan eliaçık

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bu köpeğin dediğini bir kıyasliyalim :

Bir acemi sürücü (İşid) Ferrari (Islam) ile kaza yaparsa (Alçaklik) bunun suçu acemi sürücüde değil (İşid), Ferrari'de (Islam) arican.

Peygamber Efendimiz İşid'i gibi grupları cehennem köpeği ile adlandırdığı halde, bu dinsiz imamsiz Elliacik ne demeye çalışıyor?

Ehli açıklıktan imanıni paraya satmış.

İşid'in hakkında alimler ne dediğini hepimiz biliyoruz. Hiç bir alım buna cevaz vermedi...

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu köpeğin dediğini bir kıyasliyalim :

Bir acemi sürücü (İşid) Ferrari (Islam) ile kaza yaparsa (Alçaklik) bunun suçu acemi sürücüde değil (İşid), Ferrari'de (Islam) arican.

Peygamber Efendimiz İşid'i gibi grupları cehennem köpeği ile adlandırdığı halde, bu dinsiz imamsiz Elliacik ne demeye çalışıyor?

Ehli açıklıktan imanıni paraya satmış.

İşid'in hakkında alimler ne dediğini hepimiz biliyoruz. Hiç bir alım buna cevaz vermedi...

çarşamba günleri tevsir dersi veriyor, gidip bunu sorsam mı acaba?

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
çarşamba günleri tevsir dersi veriyor, gidip bunu sorsam mı acaba?

Bir kere sor. Merak ediyorum, hangi Bahaneyi bulacak. Tefsir derslerinden acaba öldürme kelimesini nasıl Tefsir ediyor? Bunun gibi insanlara göre zaten Müslümanlar kafir ve kâfirler Müslümandır. Edip Yüksel aynı kefere.

N Çevrimdışı

Nazeninnn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Tam bir gerizekalı gerizekalı lafını yazmak için yazdım şuan umarım banlanmam tekrar demek istiyorum gerizekalı :)
Bu adamın ya beyni sorunlu yada tam bir münafık münafıklık bile hafif buna.
Benim eşim bu hayvan müsvettesi ile arkadaş gibi birşeydi yani görüşüp konuşmuş zamanları fatihde dükkanı mı ne vardı eşim o zamanlarda bana anlatırdı ihsan sağlam biri değil o adam normal değil derdi aradan zaman geçti bu adamın lahım kokan ağzından pislikleri döküldü gezi meselelerinden de biliyoruz bunun nanelerini kusura bakmayın üslubumdan dolayı.
Bunlara prim verenler arkasından gidicek kadar basiretsiz ahmak insanlar var ben en çok buna üzülüyorum.

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Tam bir gerizekalı gerizekalı lafını yazmak için yazdım şuan umarım banlanmam tekrar demek istiyorum gerizekalı :)
Bu adamın ya beyni sorunlu yada tam bir münafık münafıklık bile hafif buna.
Benim eşim bu hayvan müsvettesi ile arkadaş gibi birşeydi yani görüşüp konuşmuş zamanları fatihde dükkanı mı ne vardı eşim o zamanlarda bana anlatırdı ihsan sağlam biri değil o adam normal değil derdi aradan zaman geçti bu adamın lahım kokan ağzından pislikleri döküldü gezi meselelerinden de biliyoruz bunun nanelerini kusura bakmayın üslubumdan dolayı.
Bunlara prim verenler arkasından gidicek kadar basiretsiz ahmak insanlar var ben en çok buna üzülüyorum.

İhsan doğrudan taniyorsaniz bir sorun bakalım bu *******, niye böyle sapitti.??? Sapıklık acaba içinde mi var, bu *************×************.

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kendi ateistliğine bahane bulmuş şerefsiz...

abdullah13 Çevrimdışı

abdullah13

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
uzun zamandan beri , fatihteyim, akdeniz caddesine yakınım( akrabalarımın) eliaçığın tevsir dersi verdiğini duymuştum . hem de bizim caddenin üstünde, ben de çok merak edip gittim. çok saçma sapan bir ortam vardı.4 katlı bir bina en üst katı cafeterya gibi bir yer, kızlı erkekli karışık oturuyorlardı, beni çarşaflı görünce çok ilgi gösterdiler, hem kapalı hem açık kızlar da vardı, ben de onlara eliaçık nasıl biri, söylediklerini hayatına geçiriyor mu? nasıl bir hayatı var ? diye sordum.
orda çalışanlar da , onun bir ewi bile yok dediler, arabasıda yokmuş, hatta orda kalan evsizlerde vardı, onlara bakıyormuş.
bir de , yine yetimhaneden( tam sayısını bilmiyorum) gelen kızlara ew tutmuş , onlara da yardım ediyormuş.
şöyle bir etrafı inceledim, hiç bir lüks ve zenginlik göremedim.
şimdi , suriyelilere ders veriyorlar, bir de arapça derslerde var.
bunlar benim gözümle gördüklerim.,

adam antikapitalist müslüman...yani sosyalist müslüman...yani komünist müslüman...yani bildiğin ahmak

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
adam bildiğiniz münafık..içindekini kusmuyor..kafa kağıtlarında müslüman yazanlarıda o yöne davet ediyor..

Üst Ana Sayfa Alt