Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ihvan-ı Müslimin ! Yorumsuz...

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
the_fitna_is_strong_in_egypt_2_small.jpg

the_fitna_is_strong_in_egypt_small.jpg

Erkek Kadın Eşitliğine inanan bir hareket MaşAllah !!!

https://justpaste.it/misir2014

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
Allah Akıl Fikir versin bunlara

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
gercekden ihvani müslimin cemaatine mi aitmis?

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
İhvan-ı muslim'in bunu onayladığı ve bu kişilerin ihvancı olduğunun kanıtı nedir?
Önce onu koyup sonra bu resmi koyman gerekirdi.

1232-ihvan.jpg

M Çevrimdışı

Mutedil Olun

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
diyelim ki ihvanı müslim, amacın ne ? onu söyle hele bir açık açık? Hasan El Benna mı bu fotoğraftan razı olurdu, Seyyid kutub mu, Muhammed Mursi mi? Birkaç cahilin yaptığını hilafeti kurtarmak için, yahudilerin kökünü kurutmak için kurulmuş bir örgüte maal edemezsin.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
dogrudur Google Chrome hüccet deyildir ama arama yaptımız yer Google Chrome oldugu için ve herkezin arapcası olmadıgı için türkçe okumak isteyenler Google Chrome bakmanızı önerim dedim

siteler arapça oldugu için sitenin akidesi hakkında bir bilgi sahibi deyilim galiba sizler sitenin akidesini biliyorsunuz yoksa niye
( ne hüdügü belirsiz sitelerden haber alip onunla amel ederseniz vay halinize ) diyesinizki ?

ozaman ben şöyle bir link verim hangisizi dogru haber sizler bize yardımcı olun bizlerde ögrenek durumu

link vercektim gerek kalmadı konuda gecen resmin çekildigi o video kayıtı

Buda görüntüyle alakalı video kayıtı Fark ettiniz gimi bu bayram namazı ve bu olay müslümanlar tarafından tebkiyle karşılandı

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ahi netteki her siteyi baz alsak, ciddiye alsak günlerimiz gecer, mesala en basiti takvasiz haberi baz alsak simdiye bir cok müslümanin hakkina girmis olacaktik.

Kaldiki ihvanin gecmisi belli iken böyle sapiklik üzerinden saldirilmaz ama varsa delil insan gibi katilir biz de okuruz ama ordan burdan ihvan bunu yapti buyrun resim bu gibi konu acilmaz.

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
ahi netteki her siteyi baz alsak, ciddiye alsak günlerimiz gecer, mesala en basiti takvasiz haberi baz alsak simdiye bir cok müslümanin hakkina girmis olacaktik.

Kaldiki ihvanin gecmisi belli iken böyle sapiklik üzerinden saldirilmaz ama varsa delil insan gibi katilir biz de okuruz ama ordan burdan ihvan bunu yapti buyrun resim bu gibi konu acilmaz.

Allahuelam sen yanlış anladın veya ben yanlış ifade ettim konuyu ben konuyu acan kardeşin konusuna ben yorum olarak ( Allah c.c akıl fikir versin dedim )

sonra resmi googlede analiz yapınca önüme gelen sitere baktım bir çok site ihvan yazıyordu ben ona ragmen bu ihvan cemaati demedim dememde cünkü cogu sitelere güven olmuyor (Hem fikiriz kesinlikle )

onun için arapça bilenler veya o fotorafı yayan siteleri bilenler varsa muhakkak cıkıp söyler bunlar bozuk akideli sitelerdir diye

en son video buldum video'daki ihvanmı Allahuelam kesin diyemeyiz benim düşüncemi sorarsanız ihtimal vermiyom ama şayet böyle bişey yapmışlarsa Allah c.c akıl ihsan eylesin derim

neyse ahim seni kızdırmayım :) selamu aleykum

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah affetsin bir hata işlemişler olabilir suç ihvanın değil organizayonu yapan kişinin

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cenaze namazı kılınıyor,elbetteki bu yanlışı doğru kılmaz,ama orgasnizasyon bozukluğu,kalabalığa söz geçirememe,yoğunluktan dolayı safları netleştirememe vb bir çok etken olabilir.Bunu ihvan tasvib etmiş demek doğru değil,orada olan insanlar ihvana destek olan veya sisiye karşı olan sıradan vatandaşlarda olabilir.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cenaze namazı kılınıyor,elbetteki bu yanlışı doğru kılmaz,ama orgasnizasyon bozukluğu,kalabalığa söz geçirememe,yoğunluktan dolayı safları netleştirememe vb bir çok etken olabilir.Bunu ihvan tasvib etmiş demek doğru değil,orada olan insanlar ihvana destek olan veya sisiye karşı olan sıradan vatandaşlarda olabilir.
Cenaze namazı değil kardeş rüku secde yapıyorlar muhtemelen bayram namazı kılıyorlar. Kadın erkek karışık kılınabileceğine dair şimdiye kadar hiç bir şey duymadım ihvana bağlı binlerce insanın bunu bilmemesi yada hiç birisinin tepki göstermemesi pek mantıklı değil farklı bir cemaat olabilir.

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunu her kim yapıyor ve uyguluyorsa ve bu şekilde hangi cemaat olursa olsun.bilsinlerki onlar sapıktır..günümüzde müslümanların başına gelenlere kafirlerin bizlere musallat olmasındaki hikmetlere bakıyorum,acaba diyorum bizler doğru yoldan ayrıldığımız için olsa gerektir diyorum..

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
2014 Ramadan bayram namazı kılınması.
Bayram namazı için ihvan-ı muslim ve selefilerin meydanlara gelmesi engellenmeye çalışıldı.
Buradaki kişilerin çoğu Sisi taraftarı ve cahil avam halk.

abi haklısın arapça anlıyorum: zaten videoda üstte latince yzıyorum-bettag elsisi - yazıyor bunlar sisi taraftarı vebayram namazı kılıyorlar_salatıl giyd- yani . Vesselam

Hamd-u Sena Çevrimdışı

Hamd-u Sena

Üye
İslam-TR Üyesi
İhvanın Bayram namazlarına şahidlik eden kardeşler bilirler ki ihwan kesinlikle böyle bir şey yapmaz. Bayram namazını meydanlarda kılarlar ve bayanlar daima en arkada dururlar.

Üst Ana Sayfa Alt