Ilkokulda Kullandığımız Ataşları Yıllar Sonra Tekrar Kullanmamızı Sağlayacak 7 Pratik Yöntem

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
ilkokulda-kullandigimiz--saglayacak-7-pratik-yontem-1481552186.jpg


Defterimizdeki sayfaların kırışmasını önlemek için kullandığımız ataşları YouTube kanalı MrGear sayesinde yıllar sonra tekrar kullanmaya başlayacağız.
Hatırlıyorum da ilkokuldayken biz erkekler daha çok metal renkli ataşları kullanırdık, kızlar da rengarenk olanları. Defterdeki sayfaların kırışmasını önlemek için ya da farklı sebeplerle kullandığımız bu nostaljik materyal, YouTube kanalı MrGear ile muhtemelen hayatımıza tekrar giriş yapacak.

Aslında şöyle bir düşününce ataş, hakikaten de kıvrımlı olan kısımları açıldığında birçok pratik sağlayacak şekilde kullanılma potansiyeline sahip. YouTube kanalı da bize bu anlamda bazı tüyolar veriyor. Örneğin videonun başında ataş sayesinde telefonunuzu sanki altında bir destek varmışçasına düz bir yere koyup kullanabiliyorsunuz. Aklınıza, arkasına bir şeyler koyarak yan durmasını sağlamaya çalıştığınız anları getirin, bunu yapmamış olamazsınız herhalde.

Bunun gibi işinize yarayabileceğini düşündüğüm pratik kullanım alanlarının olduğu ataşla ilgili hazırlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

Şu an bu konuyu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt