Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru İlmi Munazara Bölümü ve Gönderilen Yazıların Kontrolu

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum , bölüm hepimize hayırlı olsun..

Bölüme yazı yazabilmek için, getirilen konuların kuran'dan sünnetten delillerle desteklenmesi şarttır. Hiç kimse getirdiği delil yada verdiği cevaptan ötürü kınanamaz , hakarete uğrayamaz. Hiç kimse herhangibi alime dil uzatıp , uygunsuz yakıştırmalar yapamaz. Bu şekilde gönderilen yazılar kabul edilecektir.

Yazıların kabulünü site adminlerinden Abdulhakem ve !slam4ever nicki kontrol edip, bu kurallara uygun bulduğu taktirde aktif etmektedir.

Saygı görmek istiyorsanız , öncelikle saygıyı siz göstereceksiniz. Aynı durum bizim içinde geçerlidir.

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Hayırlısı olsun inşeAllah

"İlmi munazara" bölümü olduğundan buraya mesaj eklemek isteyenlerin arasında, mesajlarının arasına hakaret, küfür, aşağılama vs ekleyenler çıkabilmekte ve bunun da olduğuna şahid olmuşuzdur.
Böyle bir bölümde bu şekilde filtreleme misali denetime tabi tutmanın gerekli ve kaçınılmaz olduğunu tecrubelerimizle uygun görmekteyiz.

A Çevrimdışı

ANDOLSUN

Üye
İslam-TR Üyesi
ve aleykum selam hayırlı olsun inşaAllah. Çok iyi düşünmüşsünüz. Allah emeklerinizin ecrini versin.

B Çevrimdışı

benim

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Alemlerin Rabbi olan Rabbim Rahman müslümanlara hayırlı etsin

hümeyra__ Çevrimdışı

hümeyra__

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamünaleyküm hayırlı olsun ve Rabbim hayırlara vesile etsin tebrik ederim çok iyi düşünmüşsünüz

N Çevrimdışı

nengerek

Üyeliği İptal Edildi
Banned
sen gitte hocan gelsin onunla konuşalım. anlaşılan önce onu ikna edip önce onun cehaletten kurtarmak gerekiyor..sen tabiki hocan varken bizim sözümüzü dinlemiycen.. sen git canım hocan gelsin. boşta gelmesin. delille gelsin.

ibni kayyım Çevrimdışı

ibni kayyım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bitatci bunlar ama davalarına sıkı sarılırlar tc tagutu karşısında en sert duran bunlardır ama anlamıyorum neden bu kadar basiretleri kapalı....kaplancıları tanırım çok güzel insanlar var içlerinde....

I Çevrimdışı

IMAMI AZAM

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bitatci bunlar ama davalarına sıkı sarılırlar tc tagutu karşısında en sert duran bunlardır ama anlamıyorum neden bu kadar basiretleri kapalı....kaplancıları tanırım çok güzel insanlar var içlerinde....
EHLI SÜNNET INANCINDA BIDAD IKIYE AYRILIR BILMEZMISINIZ IYI VE KÖTÜ BITAD::
ICERISINDE IYILERI HANGISI SÖYLERMISINIZ::
EN AZINDA SAPIKLARI TANIMIS OLURUZ::
MESLA SÜLEYMAN HOCA DIYE BIRISI VAR EZHERDE OKUMUS EHLI SÜNNET DÜSMANI ONUMU DOYORSUNUZ::
HAAAA
O EHLISÜNNET DEGIL
ONU TANIYORUZ:

hitman Çevrimdışı

hitman

Üye
İslam-TR Üyesi
adama peygamber böyle buyurdu deniyor o kalkıp "hocamız izah etmişti öyle değil" gibisinden takılıyor. dinin kaynakları konusunda bu sahte ehli sünnetin kafası baya bi karışık. hem bu "hocamız" dediğiniz şahıs kim, o kısım tam anlaşılmıyor, -ailece kullanılıp sonra bi kenara atılan- eski ergenekoncu ve malum sahte halife olan nakşi meşrebli zattan mı söz ediyorsunuz?

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
cemalettin kaplan hocası.
neyse arkadaşlar attım siteden. cvp verip durmayın. boşuna vakit kaybetmeyin bunlarla. amel yapın daha karlı.

hitman Çevrimdışı

hitman

Üye
İslam-TR Üyesi
neyse arkadaşlar attım siteden. cvp verip durmayın. boşuna vakit kaybetmeyin bunlarla. amel yapın daha karlı.

Allah razı olsun aynen...

islam ordusu geldi imdada yetişti diyorsun...
:cihad:

Üst Ana Sayfa Alt