Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İngilteredeki İslam Okulu

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
İslam Okulunda İnsanlık Dışı Görüntüler

Burdaki video biraz eksik...bu akşam tv de izledim...islam karşıtlarına öle güzel malzeme verdilerki...anlat neresinden anlatıcan...bir arkadaşım sordu...senin müslüman kardeşlerin senden beterler diye...valla üzüldüm.islami eğitim islami tebliğ böle mi olması gerekirdi..sakalı olmayandan uzak durun kafirdir...benim de sakalım yok ne olacak yani..o yaştaki çocuklara bunları aşılıyorlar...sonra çocuk biraz zaman geçince geliyor.net aleminde herkesi kafir ilan ediyor..görmüyormuyuz buralarda zibil gibi..kaç tanesini siteden uzaklaştırdık bilinmez..habere ben bu açıdan baktım...

U Çevrimdışı

ummudamla

Üye
İslam-TR Üyesi
ben bu habere çok uzuldum. o çocukları oraya gönderen annelerin karşılığı bu muamele olmamalıydı.önce inanmakta istemedim hani bir fasık size bir haber getirirse inanmayın hadisi uyarınca ama görüntüler fena

M Çevrimdışı

Mutedeyyin

Guest
ahiler ingilteredeki bu okul müslümanların gittiği bir okul mu islam eğitimi veren bir okul mu islam eğitimi veren bir okulsa adamlar müslüman ülkelerindeki okulları kapattırıyorlar kendi ülkelerinde gerçek islam eğitimi veren bir okula nasıl izin veriyorlar

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:) cevap basit değilmi islam korku imparatorluğu tezini desteklemek için malzeme lazım..uzakta arayacaklarına diplerinde dursunlar zamanı gelince kullanırız vs..

Üst Ana Sayfa Alt