Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Internetteki Büyüler

keşmiri Çevrimdışı

keşmiri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Malumunuz artık tek bir tıkla birçok büyüye ulaşabiliyorsunuz.Özellikle bu tür siteler son yıllarda inanılmaz arttı.Asıl sıkıntı bunlara merak salan insanlarında çoğalması.Facebookta ve diğer sitelerde binlerce kişi yorum yapmış "Büyü yapmak istiyorum nasıl yapabilirim" diye...

Daha dün gece 10 binlerce abonesi olan kişinin videosunu izledim videoda "Bir cinle nasıl evlenirsiniz" diye hepsini detay detay anlatmış.Bunlada kalmamış sureleri tersten dinletiyordu izleyicilere.Abonelerin çoğu 15 16 yaşındaki çocuklar.Benim anlamadığım Bu tür videolara bu tür kişilere nasıl izin veriyorlar.Büyülerin artması kıyamet alametidir hadisi aklıma geldi galiba onu doğruluyor bu olaylar.Rabbim yardımcımız olsun

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
Malumunuz artık tek bir tıkla birçok büyüye ulaşabiliyorsunuz.Özellikle bu tür siteler son yıllarda inanılmaz arttı.Asıl sıkıntı bunlara merak salan insanlarında çoğalması.Facebookta ve diğer sitelerde binlerce kişi yorum yapmış "Büyü yapmak istiyorum nasıl yapabilirim" diye...

Daha dün gece 10 binlerce abonesi olan kişinin videosunu izledim videoda "Bir cinle nasıl evlenirsiniz" diye hepsini detay detay anlatmış.Bunlada kalmamış sureleri tersten dinletiyordu izleyicilere.Abonelerin çoğu 15 16 yaşındaki çocuklar.Benim anlamadığım Bu tür videolara bu tür kişilere nasıl izin veriyorlar.Büyülerin artması kıyamet alametidir hadisi aklıma geldi galiba onu doğruluyor bu olaylar.Rabbim yardımcımız olsun
Esselamualeykum akhim namussuzlarin para icin yapmadigi sey yok ciplak sapikca videolar atanimi desen boyle videolar atanimi desen hele hele onlarin izlenme sayisi videodan daha korkunc subhanallah cok nefret ediom o tiplerden

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Maalesef son zamanlarda musallatların aşırı artmasının sebebi de bu. Çok önceleri büyüymüş sihirmiş bu tür şerli işleri bir kaç kişi bilirdi sadece ve para karşılığında yapardı, şimdi ise interneti açıp ufak bir google araştırmasıyla her türlü büyünün yapılış şekli bulunabiliyor. En ufak kin ve nefret sebebi ile büyü yapıyorlar. Korku filmleri de bunların reklamını yapıyor.

E Çevrimdışı

Ebu Enes EL Dadaşi

Allah'ım Kalplerimizi Cihadda Sabit Kıl Amin.
İslam-TR Üyesi
Maalesef son zamanlarda musallatların aşırı artmasının sebebi de bu. Çok önceleri büyüymüş sihirmiş bu tür şerli işleri bir kaç kişi bilirdi sadece ve para karşılığında yapardı, şimdi ise interneti açıp ufak bir google araştırmasıyla her türlü büyünün yapılış şekli bulunabiliyor. En ufak kin ve nefret sebebi ile büyü yapıyorlar. Korku filmleri de bunların reklamını yapıyor.

Akhi bence başımıza gelen en büyük şer ve Müsibet teknoloji dediğin gibi eskiden biz küçükken 2000 de falan büyü müyü çok büyük olaylardı paran olsa dahi yaptırabilmek için bir sürü zahmete girilirdi şimdi tık bi parmağının ucunda herşey Allah sonumuzu hayr etsin teknolojiyi yanlış şeylere kullananlar ve küfre düşmüşler yüzünden bizleri helak etmesin İnşaAllah.

Üst Ana Sayfa Alt