Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İntifada & Mücahit ezgilerini arıyorum

A Çevrimdışı

Askalani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum ve rahmutullah
bu ezgileri arıyorum.kendisinde bulunan kardeşler ekleyebilirse sevinirim
vesselam ved-dua

farsça ezgi ahengedir

Grup Genç Slogan- İntifada

Eşref Ziya - Mücahit

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
töh başlığı yanlış yazmışım

düzelttim .. bütün başlıklar bu şekilde açılırsa seviniriz. birkaç yerine isimlerini yazarsanız başka arayan kişiler de bulabilir.soru sorarken de soruyu yazarsak iyi olur. bi sorum var , önemli , şeklinde başlıklar açılmasın. sonra konu eklenirken benzer konularda çıkmıyor fırça yiyoruz silince de. bütün üyelerimize duyurulur bu vesile ile

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kınıyorum sizi

e?ref ziya terzi Arama Sonuları - Video Ara - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

e?ref ziya terzi Arama Sonuları - Ses Kaydı Arama - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

grup genç Arama Sonuları - Ses Kaydı Arama - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

grup genç Arama Sonuları - Video Ara - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

2422

çengedil ahengedir peşmi zana, noleye eşğastoa peşmi zana..

esseye dil dil kaşes tohandani, a ebeddün eşhoin dilmandani..

merkezi derdestu kanuneşera, şo'lisazu şu'lisu zoşe'deka..

hub deyib sahraconun derkengedu, ekleyes sannadeder ahengedu..

natmeyra getsirogeh benmikone, kırmeni ateşfera benmikone..

çengedil ahengedir peşmi zana, noleye eşğastoa peşmi zana

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
siteye üye olmadan istediğiniz gibi dinlersiniz izlersiniz..ufak bir üyelik istediğiniz kadar datayı indirebilirsiniz...bir girip bakarsanız görrsünüz...

N Çevrimdışı

nükredit nohçi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardesler ben bı arapca mars arıorum wel mahalı.. dıe gıdıo bulamadım bılıosanız Allah ıcın lınk ataramısınız