Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber İslam Düşmanı Prof. Olursa: Üstün Dökmen "Başörtülü Psikolog ve Psikiyatr Olamaz"

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
İslam Düşmanı Prof. Olursa: Üstün Dökmen
"Başörtülü psikolog ve psikiyatr olamaz"
29818

-----

Daha önceki yıllarda küfrünü kusmuştu

Repentant Çevrimdışı

Repentant

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dünyanın en ılımlı görünen insanı bile konu islam olunca hasım kesiliyor yeryüzünün bir kanunu herhalde bu ya,mesela bu adam dünyanın en kibar en sevecen insanıdır normalde ama içinde kindar kâfir bir kappe yatıyormuş,şaşırttı :unsure:

Repentant Çevrimdışı

Repentant

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir de troll diyor ite bak skskdkdj ne alakası var trollukle bunun mal adam :D

Hawkeye Çevrimdışı

Hawkeye

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu İslam düşmanının yaptığı ne o zaman ? Anipati olmuyor mu kendi argümanında? Bu herif benim danışanım olsa kliniğe yatırılmasını isterdim.
Bunun gibi seküler zihniyetlileri analiz ettiğimde, "bu nefret nereden geliyor?" diye soruyorum. Sonra da bunu düşmandan kaptıklarını öğreniyorum. Bu psikiyatrik bir analizdir. Neden biliyor musunuz? Çünkü düşmanlığını İslam'ın yayılmasından belli ediyor, bu ve bunun gibileri. Korkuyorlar ve İslam'ın yayılmasını istemiyorlar. Müslüman kadınları tesettürsüz görmekten başka bir şey istemezler. Bu İslam'a karşı bir mücadele ve savaştır.
Giysilerinde çok kışkırtıcı olan psikologlar ve psikiyatristler var. Ama onları eleştiren kimseyi görmüyorum. Ama Allah (swt) bacılarımızın iffetli olmasını emrederken, bu ırz düşmanı kafir bacılarımızın iffetine göz dikiyor. Bu bir çifte standart. Bütün sekülerler bu kadar mı saçmalarlar. Subhanallah!

Son düzenleme:
salticidae Çevrimdışı

salticidae

lessismore
İslam-TR Üyesi
üstün dökmen arada bir çıkar, unutulmamak için saçma birşey söyler 3 gün konuşulur yine unutulur. ara sıra çıkar böyle.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
üstün dökmen arada bir çıkar, unutulmamak için saçma birşey söyler 3 gün konuşulur yine unutulur. ara sıra çıkar böyle.

Daha evvel benzer bir söylemi olmuş muydu ki. Hiç rastlamadim ben.
sekuler bir zihin yapisina ait oldugunu biliyordum ama
Ideolojik önyargılarınin bu denli mesleğinin önüne geçmesini ilk kez görüyorum.

Üst Ana Sayfa Alt