Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islam Fıkhının Bir Erkeğin Kadına Tecavüzü Hakkındaki Hükmü Nedir?

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Başlığı böyle yazmamın nedeni , birkaç gün önce zalimane bir şekilde, hunharca katledilen Özgecan Aslan’a Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabr diliyorum.
suriyede, ırakta ,filistinde böyle çirkin saldırılara uğrayan kızkardeşlerime , bacılarıma ne kadar üzülüp kalbim tarif edilmez bir acıyla dolduysa, aynı üzüntü ve acıyı 20 yaşında ki bu genç kız içinde duydum.

Bu korkunç hadisenin üzerinden herkez bir şeyler söyledi. kimi yorumlar nefret ve öfke kimileri ise suçu ölen genç kızda buldu..
Bu gün, bırakın 20 yaşında ki birine saldırmayı , 13 ve 14 aylık bebeğe bile tecavüz ediliyor.

dolmuşa binersen öldürülürsün,
dolmuşa binmezsen yolda öldürülürsün,
herkesle birlikte iki durak önceden inersen iki duraklık mesafede öldürülürsün,
reddedersen öldürülürsün,
evlenirsen öldürülürsün,
boşanırsan öldürülürsün.
öldürülmekle kurtulamazsın;
tahrik etti, namusumu temizledim, cilve yaptı, kot giyiyordu, başı açıktı diye beyni ağzından akan bir kitleye hedef olursun.
çünkü kadınsın.
çünkü cennet senin ayaklarının altında, ama sen toprağın altındasın..

Fatmanur...

Fatmanur türbanlıydı ama eve internet bağlamaya gelen tamirci tecavüz edip kabloyla boğdu...

10990022_634881573282656_6926094110698846401_n.jpg

MURAT ÖZER in aşağıda ki yorumu.

Beni alçakça tecavüz edilip, vahşice katledilen Özgecan'ın başına gelenlerden çok babası Mehmet Aslan'ın mütevekkil tavrı sarstı. "Ben günahkarların günahkarı, fakirlerin fakiri, acizlerin acizi bir garibim. Rabbim özel yaratmış, güzel yaratmış, çok sevdi yanına aldı. Bu memlekette artık ikilik olmasın. Bu vahim olayı yapan insanlara da zulmedilmesin, adaletin karşısına çıkıp cezalarını çeksinler. Allah onların analarına, babalarına da yardımcı olsun" diyen sahabe ahlaklı bu güzel babanın ellerinden öperim. Sen ne bu mübarek bir insansın ki; yaptıkları vahşetin kanıtı kalmasın diye katlettikleri kızının önce ellerini kesip sonra bununla da yetinmeyip bedenini hunharca yakan bu insan kılıklı vahşiler için dahi adalet istiyor, zulmedilmesin diyorsun. Hepimize büyük bir ahlak ve adalet dersi verdin. Ama seni dinledikçe içimde büyüyüp gözyaşlarımızda derinleştirdiğin acımızı çoğalttın. Allah seni cennetiyle mükafatlandırsın ve mazlum bir şekilde namusu için kendini feda eden kızınla buluştursun..

1512844_723343934448665_6299542220332728257_n.jpg

10959296_634376349999845_5270013648217978685_n.jpg

Damacana makyaj mı yapmıştı ?
Eşeğin dekoltesi mi vardı?
Tavuğunda gönlü mü vardı ?
İnekte yapmıştır bir o..değilmi?

Erkektir yapar' diyen BABALAR utansın!
“Ben yaşamadım kızım yaşasın” diyen ANALAR utansın!
“İnadına soyunun” diyen KADINLAR utansın!
Çıplaklığını medeniyet olarak gören maymun iştahlı ERKEKLER utansın!
Kadın’ı meta haline getiren KEMALİST zihniyet utansın!
Taciz ve Tecavüzü çeken DİZİ SENARİSTLERİ utansın!
Para için Televizyon ve Gazetelerinde Her türlü namussuzluğu sergileyen MEDYA PATRONLARI utansın!
Kadının çıplak bedenini reklam olarak kullanan aşağlık ve adi REKLAMCILAR utansın!
"Kısasta hayat vardır" ifadesindeki derinliği anlamayan geri zekalı LAİKLER utansın.
Toplumun manevi değerlerine karşı çıkıp “irtica hortaldı” diyen BATI KAFALILAR utansın!
90 yıldır toplumun değerlerini “beşeri ve boş bir anayasa ile güya korumaya çalışan REJİM SOYTARILARI utansın!
Ve tüm bunlara hala isyan etmeyen MÜSLÜMANLAR utansın!

Nas Çevrimdışı

Nas

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Anladım abla böyle uzun mevzular hakkında sanaldan görüş bildirmeyi sevmediğimden en azından hükmünü koyarak bir katkıda bulunayım dedim.

Şimal Çevrimdışı

Şimal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suç ne televizyonlarda nede açik giyinenlerde aslinda. yada diger ufak sorunlarda.Asıl sorun insanlarda Allah korkusu, iman olmamasi.insanlarda bunlar olmadiktan sonra birini duzeltsen digeri ellerinde kaliyor iste...

Üst Ana Sayfa Alt