Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islam-tr.com Yeni Logosu Nasıl Olmuş? :)

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunu Videolarda kullansam nasıl olur sizce?

Yeni Logo.png

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gif yapmak zor mu? Ne gerekiyor?
(Bana da lazım da gif avatar)
Hocam gif yapmayı çok istiyorum ama pek anlamıyorum. dün photoshop ile gif nasıl yapılır biraz öğrendim ama.
photoshop ile gif yapılır, Adobe flash ile yapılır bir çok program ile yapılır. bende hep dalgalanan tevhid bayrağı yapmak istemişimdir.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi blenderdan öğrenince çok kolay yapıyorsun.Gif halinde hiç kaydetmedim.Eğer gif diye her kareyi resim olarak kaydederse photoscapeden birleştirilebilir.
akhi benim kastettiğim sdalgalanan sancağın arka tarafı transparan(saydam) olması. Bahsettiğin program bunu yapıyor mu?

T Çevrimdışı

Tarık Yıldız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi benim kastettiğim sdalgalanan sancağın arka tarafı transparan(saydam) olması. Bahsettiğin program bunu yapıyor mu?
Ahi.Onu tam bilmiyorum.Ama internette Mp4ten Gife çeviren bir site vardı.Sony Vegasta chrome keyyer efektinden arka planı silip vide olarak kaydedip sonra gife çevirebilirsin belki.Yada programda öyle bir özellikte olabilir.Çok irdelemedim orasını logoda değil videoda kullandığım için.

Üst Ana Sayfa Alt