Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İslam-tr'ye Aşırı Tekfirci Harici Saldırısı

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
thumbmaker.php

E Çevrimdışı

Ebu Enes EL Dadaşi

Allah'ım Kalplerimizi Cihadda Sabit Kıl Amin.
İslam-TR Üyesi
buradaki kardeşlerin bir çogu islami bir vakfa veya derneğe üye tek başına takılandan korkacaksın. tek başına takılan kişi heva hevesine uyar malum yolcu34 yaptıgı gibi https://www.islam-tr.org/konu/cemaat-suuru-ve-rahmeti.9194/

Bende tek başımayım akhi istanbulda beylikdüzünde yaşıyorum buralara yakın veya bu çevrede bildiğiniz muvahhid bir dernek varsa bilgilendirip hayra vesile olursanız duacı olurum ben biraz araştırdım ama güvenemedim pekte bilmiyorum böyle konuları yeni yeni bişeyleri düzeltmeye çalışıyorum bilgisi olan akhilerden özelden yada burdan cevap bekliyorum İnşAllah

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşler bu konuda cevap yazarlar sana inşaallah kocaeli ben uzağım sana zaten imkanın olsa giderim diyorsun imkanı olupta gitmeyenlere nasihatımız:harika:

RahmaninKulu Çevrimdışı

RahmaninKulu

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Suanda sadece karşıdakine saldiri var detayli aciklama gelirse seviniriz....
Yoksa oda hackelndiginde sayfaya video birakmisti. işin asli nedir?

E Çevrimdışı

Ebu Enes EL Dadaşi

İslam-TR Üyesi
Kardeşler bu konuda cevap yazarlar sana inşaallah kocaeli ben uzağım sana zaten imkanın olsa giderim diyorsun imkanı olupta gitmeyenlere nasihatımız:harika:

İnşAllah akhi dört gözle birinin cevap yazıp bir yol göstermesini bekliyorum yeter artık küfre alet olduğumuz bilmiyodumun bahanesi olmaz öğreneceğiz İnşAllah .

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aslında bu güne kadar böyle açıktan yönetici kardeşleri eleştirmek istediğim halde bunu fitne sebeb olmamak, yönetici olmanın zorluklarından dolayı hiç eleştiri getirmek istemedim ama bu olaydan sonra konuşma ihtiyacı hissettim.

Bu şahıs hakkında 2-3 kere şikayet ettiğim halde, hattâ bir keresinde çok ağır şeyler yazacaktım sırf fitne çıkmasın diye bir yönetici kardeşden yaklaşık 10 gün beni banlamasını söyledim.

Bu yolcu denen cahil, insanlıktan nasibini almamış insan ( yüzünede söyledim) burda beni ve bir kaç kardeşi asılsız nerdeyse tekfire varacak şeyler söylemesine rağmen yönetici kardeşler hiç bir şekilde bu yaratığa ne uyarı nede bir ceza verdiler, ne zaman ki ucu kendilerine dokundu anında banladılar

Yönetici kardeşim sen burda benim hakkımı kendi hakkında daha fazla koruman gerekirdi sen müslüman YÖNETİCİSİN
Bize lafları sayarken ses çıkartmadığınız yolcu 34 geldi hack yaptı yani hırsızlık yaptı size ait olan bir şeyi sizden çaldı.

Bir musibet bin nasihatten daha iyidir derler umarım bundan sonra insanlara kulak verirsiniz selametle

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İnşAllah akhi dört gözle birinin cevap yazıp bir yol göstermesini bekliyorum yeter artık küfre alet olduğumuz bilmiyodumun bahanesi olmaz öğreneceğiz İnşAllah .
Ben de beylikdüzünde oturuyoruz hocam.. Beylikdüzü esenyurt gibi ortamın bol olduğu bir yer değil. Müsait olduğun bir ara çayımızı içmeye buyur.. Belki tanışığızdır kim bilir..

E Çevrimdışı

Ebu Enes EL Dadaşi

İslam-TR Üyesi
Ben de beylikdüzünde oturuyoruz hocam.. Beylikdüzü esenyurt gibi ortamın bol olduğu bir yer değil. Müsait olduğun bir ara çayımızı içmeye buyur.. Belki tanışığızdır kim bilir..

İnşAllah akhi özelden yazarım şimdi ordan konuşuruz detaylı.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
iki gün önce islam akhi yedek al dicektim içimden öyle gelmişti lakin nete girme fırsatım olmadı. :(

ayrıca yolcu34 bi mesajında işidin içinden geldim,hatalarını gördüm vs... demesi ve siteyi hacklemesi nasıl bi yol izliyor anlamış değilim

ALLAH ıslah eylesin

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
E Çevrimdışı

Ebu Enes EL Dadaşi

İslam-TR Üyesi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
ya arkadaş ağzıma bozmamak için zor tutuyorum kendimi

sorsan kaç tane kafir sitesi hacklediğini cevap vermez. Burda müslümanlar fayda sağlayacak forumu taşlıyor :acpsnr:

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
O kadar emek vardı subhanallah.. ben hakkımı helal etmiyorum mahşerde görüşeceğiz
Çalışmaları, emekleri anlamayan arkadaşlar şahsı husumetten attık sanıyor. Allah herkesin kalbine göre versin ne diyelim. Şahsi ve ummete olan zararını da , burada destekçilerini de ruz-i mahşerde el Adl (c.c.) huzurunda hesablaşmaya bırakıyorum!

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
Çalışmaları, emekleri anlamayan arkadaşlar şahsı husumetten attık sanıyor. Allah herkesin kalbine göre versin ne diyelim. Şahsi ve ummete olan zararını da , burada destekçilerini de ruz-i mahşerde el Adl (c.c.) huzurunda hesablaşmaya bırakıyorum!

Kimse bu şahısı ve bunun gibileri savunmasın. Allah göstermesin yarın yaşadığımız beldeler şavaş yeri olursa. En çok bunlardan zarar görürüz bizi öldüren de, eşimize kızımıza göz dikende bu hariciler olur. Canlı örneklerini gördük

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Üst Ana Sayfa Alt