Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İslami Düğün Salonu

M Çevrimdışı

musabii

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a kardeşler

istanbulda avrupa yakasında uç nokta olarak topkapı geri nokta olarak ise yenibosna arasında (esenler, bagcılar, zeytınburnu, şirinevler, bahcelievler gibi) kadın erkek ayrı uygun fiyatlı bir dugun salonu veyahut camii yemekli olacak bilen bir kardeşimiz varsa salonun telefonunu veyahut adresini veyahut ismini yazarsa sevınırım.

Şimdiden Allah razı olsun..

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam kardeşim

normal bir düğün salonunda da yapabilirsin ama güzel organize etmen ve tutulacak yerinde kadın erkek ayrımına uygun bir mekan olması lazım. daha önce bi kardeş camiye bağlı bi vakıf adı altında bi yer kiralamıştı ama şahsım adına memnun olmadım nitekim diyanete bağlı kimseler organize etmişti.kendi görüşüne göre ne bir neşid ne de sesi güzel kuran okuyan ve evlilik hakkında güzel bir sohbet eden şeylere izin vermiyorlardı.

E Çevrimdışı

ELİF AY

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a benim bildiğim bir salon var. çok nezih,çok merkezi,çokta güzel hizmet sunuyorlar. Yenibosna kuyumcukent içerisinde bir yer burası. otopark sıkıntısı yok her yerden geliş çok kolay. Sizin isteklerinize karşılık verebileceklerini düşünüyorum. Ben bir gidin görün derim. İrtibat için 0212-603-20-66 'dan ulaşabilirsiniz.

Üst Ana Sayfa Alt