Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İslam'ın Kılıcı Şehid Emir Hattab r.a >>> Allah cc Şehadetini Kabul Etsin <<<

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
"Savaşa karşıyım ancak haksızlığa karşı savaşmak karakterimdir"
Her anı acı her anı çile ve kahır dolu bir hayata rağmen yılmadı, zorluklara ve yokluklara karşı direnmesini bildi. Küçük bir orduyla dünyanın süpergücüne sahip kızıl orduya karşı savaşmak elbette kolay değildi. "Haksız gücün karşısında, güçsüz hakkın yanında olmak benim imanımdır" diyerek Şeyh Şamil'in bıraktığı yerden mücadeleyi başlatmış ve Ruslara meydan okumuştu."Üzerimdeki üniformam kefenim, şehadete talibim. Şehitliği rütbe ve şeref kabul ediyorum. Kanımın son damlasına kadar ülkemin bağımsızlığı ve milletimin hürriyeti için savaşmaya hazırım''. Böyle diyordu Çeçenistan'ın kahramanı, Devlet Başkanı, cesur Çeçenler'in Cesur Komutanı Dudayev... Evet O, bunu diledi ve Allah ona şehadeti nasıp etti. Aziz ruhu şad olsun.

MEŞHUR ÇEÇEN BASKINLARI
Çecenlerın meshur hastane baskını:Olayda 5000 kısı hastanede rehın alınmıstı eylemın baslamasından bıtımıne kadar cecenler hastanede rehın aldıkları 1 kısıyı bıle oldurmadıler .
Opera baskını:2000 kısı rehın alınmıstı ve o eylemde sadece bır kısıyı oldurülmüştü... onunda neden olduruldugunu bılemıyoruz .bu olaydada ruslar gaz attılar ve mucahıdler ıle bırlıkte ordakı rehınelerde öldü ..Dusunelim bırkere basının kara dulllar dıye ısım taktıkları o ellerı öpülesice bacılar vardı orda kara pecelı ıdıler hepsının ustu bomba dolu ellerın de pım vardı . Yanı dusunsenıze gaz atacaklar o sırada tabı cecenlerın hepsı derın bır uykuya yatmıslar hıc nobetcılerı yok ...
hıc akıl var mı neden bırı bıle bombanın pımıne basmadı ...
En son olay cecenler okulu bastılar dedılerkı "ruslar cıksın cecenya'dan bızı tanısın bırde esırlerı bıraksın .. "
ve malum olay oldu ruslar okula bır girdiler ilk atesde cocukları vurdular .. orada da cecenler kımseyı oldurmedı .. Kızılacak taraf kurtuluş savaşı yapan çeçen tarafı değil, işgalci , katil ruslardır...!

A Çevrimdışı

akifturker

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH BÜTÜN YARDIMA MUHTAÇ MSÜLÜMANLARIN YARDIMCISI OLSUN ONLARA KAFİRİN ÖNÜNDE BOYUN EĞDİRMESİN ....ONLARIN HEPSİ EVLİYAYDI ALLAH MEKANLARINI CENNET EYLESİN....

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Rabbim hattab ve onun gibi küffara karşı korkusuzca savaş açmayı yol edinmiş mümin kardeşlerimizden razı olsun.bu dava hattabların bu dünyayı terketmesiyle bitermi zannediyorlar hala.

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
Allah bu mucahidleri şehadetiyle mükafatlandırdı. rabbim onlara rahmet eyle inşallah. hayır kardeşim onlar evliya değillerdi onlar insandı onlar müslümandı şu anda her müslümanın yapması gerekeni yaptı ve tecavüze ugrayan bacılarımızı eziyet edilen çoluk çocuklarımıuzı kurtarmak ve Allah yolunda cihad etmek için gittiler. ordkai zulum görn kardeşlerimize imanı anlatmaya değil ordaki insanımızı kafirlerin elinden kurtarmak için gittiler. ve elhamdulillah şiehadet şerbetindne tattılar rabbim onların şefaatine bizleri nail eylesin. yada bizi şefaat edebilecek şekilde can verdirsin.. Allah bizi affetsin çünküğ elimizden birşey gelmiyor. yardım göndermekten başka .ç ya yardım göndermeyenler ne olacaklar onlar nasıl hesap verecekler . ordakiler canlarını ortaya koydular burdakilerde mallarını koyacaklar yada canını koyan koyacak. peki ya koymayanlar ne olacak Allah .c. nasıl hesap verecekler. Allah bizleri affetsin. :(:(

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
İslam'ın Kılıcı Şehid Emir Hattab r.a

>>> Allah cc O'nu Resulullah s.a.v'e Komşu Etsin..

''Eğer insanların kadınlarını dul çocuklarını yetim bırakan ordulara karşı savaşmak terörizmse bizler gerçekten teröristleriz" diyordu.

Hattabıda bir ihanetine kurban olarak verdik. Hain rus yine yaptı yapacağını, ama sanmasın ki Hattab şehit oldu diye bu cihad bitecek. Yanılıyor Hattab gibi daha binlerce Hattab geliyor.

''Bu davada tek ben öncü değilim, Afgan cihadından ve diğer bölgelerden gelen ve benden çok daha tecrübeli mücahidler var burada." diyordu!

Üst Ana Sayfa Alt