Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video İslâm'ın Son Kalesi : Türkiye mi?

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
İslâm'ın Son Kalesi : Türkiye mi?

toprak56 Çevrimdışı

toprak56

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hocam paylaşımların için Allah ( ألله جل جلاله ) Razı Olsun, Şu arka plandaki ses ve fon, konsantrasyonumu o kadar bozuyor ki; Çoğu zaman videoları sonuna kadar dinleyemiyorum bile :)

Hayaller aleminde yaşayan bizim gibi başka ülke varmı çok merak ediyorum, her türlü fuhuş ve pislik serbest olacak ve en güzel şekilde yaşanacak ama bir yandan islamın kalesi olacak.

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Hocam paylaşımların için Allah ( ألله جل جلاله ) Razı Olsun, Şu arka plandaki ses ve fon, konsantrasyonumu o kadar bozuyor ki; Çoğu zaman videoları sonuna kadar dinleyemiyorum bile :)

Hayaller aleminde yaşayan bizim gibi başka ülke varmı çok merak ediyorum, her türlü fuhuş ve pislik serbest olacak ve en güzel şekilde yaşanacak ama bir yandan islamın kalesi olacak.
Ben severim fonu ancak burda çok yüksek verilmiş ses, rahatsız edici

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin

وَأَنْتُمْ فَجَزَاكُمُ اللَّهُ خَيْرًا (Allah (c.c.) sizi de hayırla mukâfatlandırsın)
Kardeşim videonun içeriğindeki fon müziğinden ben de rahatsızım, ben yapmadım.

Üst Ana Sayfa Alt