Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Israil Vahşet Görüntüleri...+18

I Çevrimdışı

isyankar

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
genocide3na7.jpg

genocide5vb4.jpg

genocide7iy8.jpg

genocide8cw0.jpg

genocide9lp4.jpg

genocide92na1.jpg

genocide93mc2.jpg

genocide95sf4.jpg

genocide96dh4.jpg

genocide97jn8.jpg

genocide99fz6.jpg

genocide991il7.jpg

N Çevrimdışı

NuyagevA

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bu kardeşlerimin mesuliyetini vicdanım kaldırmıyor.
Allahm seyirci kalan bizleri affeyle.........
Onlara binlerce sabır ihsan eyle............

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Rabbim bunlara sebep olanıda aracı olanıda cehennemin en derin yerinde cezalandırsın.

H Çevrimdışı

hümam

Üye
İslam-TR Üyesi
Bunları yapanların nasıl vicdanları, yürekleri var gerçekten çok merak ediyorum.Dünya nerede acaba bütün bunlar yaşanırken.Neden hiçkimseden ses çıkmıyor.Katledilen müslüman olmasaydı da böyle mi olurdu?Rabbim bizleri affet yapılan bu vahşete seyirci kalıyoruz elimizden birşey gelmiyor.

H Çevrimdışı

Hanne-sevde

Üye
İslam-TR Üyesi
NuyagevA ' Alıntı:
bu kardeşlerimin mesuliyetini vicdanım kaldırmıyor.
Allahm seyirci kalan bizleri affeyle.........
Onlara binlerce sabır ihsan eyle............

inşaallah Ya Rabbi ,canımı feda ediyorum,Kudüs'ün ve bütün islam aleminin topraklarını kurtarmak ve dini İslam'ı hakim kılmak için....aciz günahkar bedenimi kabul et...huzuruna paramparça al...Ta ki,Allah'ın hakimiyyeti sağlansın ve mü'minler özgürlüğüne kavuşsun....
ancak o zaman huzura kavuşur ruhumuz.......selam ve dua ile

I Çevrimdışı

isabilsel

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bu acımasız olayları yapanlar insan olabilirmi acabaaaaaaaaaaa??????????????????? allah bu insanların cezasını bu dünyada vermese diğer dünyada mutlaka verecektiir

K Çevrimdışı

kadir44

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
allah belalarını bin türlü versin allhın laneti üzerlerine olsun

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
söyleyecek hiç bir şey bulamıyorum :agliyorum :agliyorum ALLAH ın lanetini almış bir millet olarak zaten insanlıktan çıkmışlar vahşi yaratıklar

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
laneti almışlar şimdiye kadar olmadıbundan sonrada olmaz ama kahru perişan eylesin rabbim onları

A Çevrimdışı

almuslem

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAHIM SEN SABIR EYLE INSANLARA VE BUNU YAPANLARA CEZASINI VER.... nerede bizim insanlar nerede bizim muslumanlar musluman muslumanin kardesi degilmi birbirine yardim etmeyecekmi neden bunlara izin veriliyor birlik olsa bunlarila savasamazmiyiz soyleyin arkadaslar ben isterimki bunlarin onunu kesmek bunlari yapmalarini engellemek ya inanin bu fotolari gorunce bi acayip oluyorum ozellikle cocuklarin ne sucu var daha dunyayi tanimiyan cocuklarin ne gunahi var olabilirmi ole sey MUSLUMAN KARDESLERIM ABILERIM ABLALARIM ALLAHIN YARDIMIYLA YARDIMCI OLMALIYIZ YADA YARDIMCI OLMAK ICIN ELLERIMIZDEN GELENI YAPMALIYIZ ILERIKI ZMANDA BIZIMDE COCUKLARIMIZ OLCAK YADA VAR ISTERMISINIZ SIZIN COCUKLARINIZI BOLE BI HAYATA BIRAKMAK ALLAHIM SEN YARDIM ET BIZI BOYLE INSANLIKTAN CIKMIS INSANLIGI KARDESLIGI BILMIYENLERDEN UZAK EYLEE

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Rabbim tez zamaanda bunların belasını versin......bakamıyorum görüntülere bu ne vahşet :crycry :crycry :crycry

G Çevrimdışı

gaza

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
allah en güzel varlık olan insanı yaratmıştır ama bu ne biçim insanlıktırki böyle zulümler işliyor ama şu ana görüyoruz ki insan ve insan arasında ne büyük farklar varmış ama şunu unutmayın ki zulüm vefasızlık kimde bulunursa zararı yine kendine dokunur ama elbet bir gün gelecekki hepsinin hesabı alınacak ve bu sefer onlar ağlayacak..

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

ALLAHU EKBER ALLAHU EKBER RABBIM ZORDAKI KARDESLERIMIZIN YAR VE YARDIMCISI OL O pislikleride senin en urkutucu cehenneminde kole olarak tut rabbim :creyy :creyy :creyy :creyy :creyy

Üst Ana Sayfa Alt