Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video İsrail'li Büyücü Hahamların, Cinleri LGBT Saptırıcılığına Görevlendirmesi Rukye ile Yakalandı

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
İsrail'li Büyücü Hahamların, Cinleri LGBT Saptırıcılığına Görevlendirmesi Rukye ile Yakalandı

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Esselâmu aleykûm we rahmetullâhi we berakâtuh

Bu konuda cinni şeytanların değil insi şeytanların daha çok etkisi var. Bir de genç neslin özenmesi, ait olma isteği, ve bunu yapınca daha "olgun, büyümüş, bilgili" görüneceklerini düşünmeleri.

Bu videodaki abiyi tanıyan var mıdır bilmiyorum ama videoyu paylaşan kanal Cübbeli Ahmet hayranına benziyor, sürekli Cübbeliyle ilgili paylaşımlar yapılmış. Bu açıyla bakılırsa abinin yanındaki kişi rol yapıyormuş gibi duruyor. (Cinlerin cidden böyle bir etkisi var mıdır bilmiyorum ama bu video onun kanıtı olamaz.)
Bir başka videoda ise aynı güya cinlenmiş adamın cini; "dünyaya hükmetmek için bu uygulamada yer alıyoruz, TikTok'la birlikte çalışıyoruz" gibi şeyler söylüyor, bir de "ve diğer uygulamalar" diyor ki bu da abes kaçmış. Videoya bakmak isteyenler buradan bakabilir;

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Esselâmu aleykûm we rahmetullâhi we berakâtuh

Bu konuda cinni şeytanların değil insi şeytanların daha çok etkisi var. Bir de genç neslin özenmesi, ait olma isteği, ve bunu yapınca daha "olgun, büyümüş, bilgili" görüneceklerini düşünmeleri.

Bu videodaki abiyi tanıyan var mıdır bilmiyorum ama videoyu paylaşan kanal Cübbeli Ahmet hayranına benziyor, sürekli Cübbeliyle ilgili paylaşımlar yapılmış. Bu açıyla bakılırsa abinin yanındaki kişi rol yapıyormuş gibi duruyor. (Cinlerin cidden böyle bir etkisi var mıdır bilmiyorum ama bu video onun kanıtı olamaz.)
Bir başka videoda ise aynı güya cinlenmiş adamın cini; "dünyaya hükmetmek için bu uygulamada yer alıyoruz, TikTok'la birlikte çalışıyoruz" gibi şeyler söylüyor, bir de "ve diğer uygulamalar" diyor ki bu da abes kaçmış. Videoya bakmak isteyenler buradan bakabilir;
Âleykum selam we rahmetullahi we berakatuh

Kardeşim videoyu ikinci el paylaşan kişinin sofi olması sebebiyle videoyu itibarsızlaştırman hoş değil. Zira videonun alıntılandığı asıl kanalı mevcuddur. Oradan alınması, videonun Türkçe alt yazılandırılmasının yapılmış olması sebebiyledir. Yoksa videoyu indirip biz de yükleyebilirdik, o zaman videodaki şahıslar güvenilir mi olacaktı? Kişilerin güvenilir olup olmaması hakkında ciddi , tutarlı bir kanıt olmalı

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ne yazıkki kafir cinlerin insanları eşcinsel yapması mümkün şeytan çocukların dna sını bozdu öyle bir nesil oldularki 14 15-16 yaşında çocuklar değişik değişik tiplere bürünüyor mavi saç her yerinde dövme kot pantolon vs buda cin musallatı ile ilgili...Büyük konfrans salonlarında insanları toplayıp toplu şekilde rukye yapılmalı bu milletin abartmıyorum yüzde 90 nı cin musallatlı...

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Cinsiyet değiştirmeye yönelen insanların bir kısmıda büyü ve cinlerden kaynaklı olabiliyor biz bunları şeri rukye esnasında cinlerin bizzat kendilerinden dinliyoruz. müslüman olduğunu söyleyip cinsiyet değiştirmeye yönelen insanlara rukye yapılması lazım aşırı derecede çoğaldı...

Üst Ana Sayfa Alt