Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ya islam4ever kardesim, ben bu siteye giresiye kadar canim cikior, cok yavas yav, bazen net dayanmiyor ve baglanti kopuyor :(...
bu durum herkestemi böyle yoksa sadece bendemi oluyor anlamadim gitti?!!...girdikten sonra sorun yok, ama dedigim gibi üye girisinde hep sorun oluyor :(:(:(
bu arada radionuz acildimi???
selamun aleyküm...

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
o sorunu bazen bende yaşıyorum... farklı yerlerden kullanmama rağmen... hatta bazen sitede kimse yokken bile bir yavaşlık oluyor... bazende çok güsel çalışıyor... nedenini bilemiyorum... şu an çatır çutur çalışıyorda... akşamı bilmem :huhuuhuu

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kardeş sevmeyen çok saldırılar çok oluyor zamanında da bu yüzden kısa süreli kapalı kalmıştı yoksa site elhamdulillah hızlı olur.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
2 aydır bu sorunu yaşıyorum ben... kardeşte bundan bahsediyor... bölgesel olarak internetten kaynaklanan bir sorun olabilirmi bilemiyorum... başka sitelere hızlı olarak girebilirken bizim siteye girmedeki yavaşlığın nedenine anlam veremiyorum...

bu arada dünki saldırıda gördükki bazı bölümlerde silme ve değiştirme yetkilerimiz gözükmüyor...
mesela tanışma bölümünde konuları yada mesajları silme yetkim yok...

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hmmm ok...

islami forum oldugu icin bazi mahlukatlar tarafindan sevilmeyebilir ama site mükemmel varsin biz girisde biraz bekleyelim:)
sadece sorun bendemi diye merak etmisdim.
Allah bunada kolaylik verir islam kardes ;)
Rabbim yar ve yardimciniz olsun.
bu arada Hacc dan getirilen mübarek Zemzem suyu ictim, icerken yapilan dualar kabul olurmus, bütün islam-tr deki kardeslerim adina dua ettim, herkesi teker teker sayamayacagim icin. "tüm islam-tr deki mümin kardeslerim" diye dua ettim:)))
Rabbim kabul eder insallah.
esselamun aleyküm

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah kabul etsin kardeşim bize dua eden kardeşlerimizi aramızda görmek çok güzel bir duygu Rabbim bu tür kardeşlerin sayısını arttırsın.amin

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
amin kısmınıda bize bıraksaydın olmazmıydı ahim. ben şimdi ne diyeceğim :huhuuhuu

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
amin
blow.gif

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
deli ' Alıntı:
amin kısmınıda bize bıraksaydın olmazmıydı ahim. ben şimdi ne diyeceğim :huhuuhuu
sende amin de kardeş illede siz diceksiniz diye birşey yok biz varız hepimiz:)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
olmaz öle ahim. amin deyip ilk sevabı alarak uyanıklık yapmak... şöyle az kenara kayda cennetten birazcıkta biz nasiplenelim ::

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
cennet bi islam abiyle mi daralacak koskoca yer Rabbim nasip ederde tüm müslüman kardeşlerimizle birlikte gireriz
blow.gif

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kapıdan sığarmıyızki hep beraber...
blow.gif

ayrı ayrı gitsek olmasmı :huhuuhuu
blow.gif

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
inşaALLAH... ama benim gibi delileri oraya alırlarmı işte onu blmem
blow.gif

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kusura bakmayin arkadaslar bi hayli gec yaziorum, Allah c.c. hepimizden razi olur insallahh. dualarimiz ins. müsterektir.
bu arada islam-tr kardesim, siteye giremiorum diye $ikayet ettim ya, ondan sonra bilgisayarim cöktü, yani elimdekine hamd edemedim, simdikte bilg. den mahrum kaldim, ama kisa zamanda tekrar baglanacam ins. (eee elimizdekiyle yetinemezsek olacagi bu) :):)

bu arada "deli" kardesim. benim duyduguma göre deliler cocuklar gibi günahsiz olurlarmis, yani sorgusuz sualsiz cennete girerlermis, bence umutsuz olma :)

hadi Allaha ismarladik,
esselamun aleykümm