Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kâfir Pkk Şimdi De Basortuyu Yasakladı!

Ahlu Tawheed Çevrimdışı

Ahlu Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İslam'da mukelleflik yaşı 18 değildir.

Allah sizin belanizi versin, başınıza kitlik musibet ve kalbinde merhamet olmayanlari göndersin tagut kopekler

Ekli dosyalar

• FB_IMG_1434202371613.jpg
    FB_IMG_1434202371613.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 103
Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Turk olmama karsin ben mhpye de kâfir Türkler diyorum

Zira dinleri ırkları... Nasıl kâfir hristiyan kâfir demokrat, onlar da kâfir Türk

Ve aleykumselam

evet dediğiniz doğrudur ve ne demek istediğinizi de anlıyorum.Lakin anlayamayan cahiller bunu ırklarına hakaret gibi algılarlar o açıdan dedim.
bende laz kökenliyim.Ve aynı şekilde benim ırkımdanda kafirlerde var, müslümanlarda.Ama kafir lazlar dersem anlama kapasitesi olmayan bir kısım cahil kişiler bunu bütün lazları kastettiğimi anlar.Nitekim öyle anlayan ve İslama karşı bunu silah olarak kullanıp ırkçı propaganda yapan kafirler bile gördüm.

Ebu Hamza el-Amédi Çevrimdışı

Ebu Hamza el-Amédi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam @Hilafet Sancağı
SubhanAllah. Allah -Azze ve Celle- 'nin laneti kafirlerin üzerine olsun. SubhanAllah. Hala da kürtler bunların arkasından gidiyor. Ben bir kürt olarak diyorum ki PKK'yı kendini islama nasip eden tevhid fukarası olan bir kişinin bile reddetmesi lazım. Resmen Allah -Azze ve Celle-' nin dinine savaş açmışlar

Üst Ana Sayfa Alt