Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kardesler Yardim Insaallah

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

dun suriyeli bir kardesle tanistim ingilizce ogretmeni biraz konustuk dedim sana devle ve nusra hakkinda soracagim (Aslinda sirf onun icin gittim belki yeni gelmistir diye) .. sonra konustuk dedim boyle boyle bir birlerini vuruyorlar bazi alimler ve seyh eymen ( Allah swt onu sevsin ) devle'ye havaric diyor ..

dedi ben bilmiyorum meseleyi yani 3 aydir turkiyedeyim dogru duzgun haber alamiyorum .. ama sasirdi dediki benim bildigim ikiside bizdendir ( uc ay once biraktigi sekilde konusuyor ) ama velevki senin dedigin gibi olsun seyh eymen zevhairi ummetin halifesi degil karari kendini baglar ( bu sozu derken kardesin hic bir bilgisi yok sadece biraktigi sekilde kafasinda kalana gore konusuyor, simdi adami tekfirci yapmayin diye acik yazayim forumda bayagi bedevi var okudugunu anlamayan, yani belki kardes ona goturecegim haberlerden baska bir fikre kapilabilir) ..

banada sasirdi telefonunun ekran resminde seyh usame ( rahman sehadetini kabul buyursun ) seyh eymen (Allah onu sevsin) seyh abdullah azam ( rahman sehadetini kabul buyursun ) in resimleri vardi bana sordu dedi senin icin halife kim? dedim molla omer (Allah onu sevsin, allahin selami rahmeti bereketi uzerine olsun) abdullah azami gosterdi dedi taniyonmu ismini soyledim ben inaniyorumki cok sevindi belkide sasirdi, demmeki tc de pek bu sekilde kimseyi gormemis, dedim bulundugun yer biraz pis bir yer pyd yada baska konularda konusma .. insallah yarin gidip tekrar gorecegim kendisini

SIZDEN RICAM ARABCA BILEN KARDESLER video, yazi, gibi suriye ile ilgili ozelikle isid ve nusra hakkinda arabca haber bulurlarsa linklerini atsinlar bilgisayara yukleyip ona goturecegim soz verdim ..

haber degeri olan bildiginiz arabca linkleri paylasin insaallah ..

I Çevrimdışı

ifeles

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi Allah cc senden razı olsun bakış açısına güvendiğim ve inandığım buradaki yegane kişinin yazdığın her şey sanki benimde dilimden dökülüyor

Üst Ana Sayfa Alt