Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kedi Resimleri

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Ahi alt tarafta dosya yükle diye bir seçenek var oradan ekliyorum inşeallah :)

yav ben bu bilgisayari nezaman kullanmasini ögrenecem:D
dedigini biliyom ama fotorafi önce bilgisayarami yüklüyosun yoksa direk linkmi yaziyosun

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yav ben bu bilgisayari nezaman kullanmasini ögrenecem:D
dedigini biliyom ama fotorafi önce bilgisayarami yüklüyosun yoksa direk linkmi yaziyosun
akhi yüklemek istediğin resime sağ tıklayıp resim adresini kopyalıyorsun sonra ifadelerin ilk sağındaki resim seçeneğine tıklayıp kopyaladığın linki yapıştırıp tamam diyorsun bu kadar

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
akhi yüklemek istediğin resime sağ tıklayıp resim adresini kopyalıyorsun sonra ifadelerin ilk sağındaki resim seçeneğine tıklayıp kopyaladığın linki yapıştırıp tamam diyorsun bu kadar

akhi öyle yaptigim zaman sadece resimmi çikiyo yoksa resmin oldugu sayfami, birde bunu söylesen:)

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
984259_774207579295698_7052929918349927868_n.jpg

millatu_ibrahim Çevrimdışı

millatu_ibrahim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Vaktiyle bir deney yapmıştım.
Simetrik olsun diye kedinin iki kulağına ve kuyruğuna çamaşır mandalı tutturmuştum.

Kedi 2dk boyunca kıpırdamadı.
Gözleri bile aynı yöne baktı hep.

Daha sonra cin çarpmışa döndü ve sol elimde 6 ay boyu geçmicek derin bi tırmık izi :D

Kedinin sahibi içerde uyuyordu da kedinin çığlıklarını duyunca uykudan fırladı))) tabi ben canımı tehlikeye atıp mandalları çıkarmıştım bile :D

"Hain Kedin bana saldırdı!" diyip sıyrıldım işin içinden :D

Saldırdı ama hakketen o_Oo_O

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Simetrik olsun diye kedinin iki kulağına ve kuyruğuna çamaşır mandalı tutturmuştum.

Daha sonra cin çarpmışa döndü ve sol elimde 6 ay boyu geçmicek derin bi tırmık izi :D

Kedinin sahibi içerde uyuyordu da kedinin çığlıklarını duyunca uykudan fırladı))) tabi ben canımı tehlikeye atıp mandalları çıkarmıştım bile :D

o_O:krktm::kedicik:

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi

Haketmişsin akhi.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
millatu_ibrahim Çevrimdışı

millatu_ibrahim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşler ben deinşaAllah bi tane beslicem bunlardan diyorum nerden bulabilirim? Şöyle temiz, beyaz, yakışıklı ve ufak bişi :D

Hatta isim bile buldum o Dingil'e :D
Mümkünse dişi bi yavru kedi süper olurdu. Ben o erkeklere güvenmiyorum çünkü ))

Dişilerde sadakat daha ön planda olur die umuyorum hem bide bidaha o mandalla deney yapmicam tamam :D

Nerden bulsak yau böyle bi kedi??