Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

kendinizi tanıtın ve tanışalım kardeşlerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tongue.gif
tongue.gif

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
eyüüü anlatirim, ama biraz soluklanayim. 3 saatlik bi sinavdan ciktim, beyin birazicik durdu ablacik :)))

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hmmm iki haftada anca soluklanabildim, masallah bana:)
iyi basliyorum:
31.01.1990 yili almanya dogumluyum. aslen müslüman bir ailenin kiziyim, ama hayat bizleri oradan oraya sürükledigi icin, bu güzelim degeri kayip ettim.
17 yasinda HAKK bana hidayet nasip etti. ondan önceki hayatimi (yasar alptekin gibi) yasanmis saymiyorum.
ozamanlari hedefsiz yürüyen ben artik islam icin yol almaya karar verdim nasipse islam arastirmacisi veya ilahiyatci olmak istiyorum, yani kisacasi hem islami ögrenmek hemde ögretmek istiyorum. 12ci sinifdayim ve üniversite tek hayalim su anda. türkcem biraz bozuk onu düzeltmek icin yazilar, hikayeler vs. yaziyorum ama tabii kimseye okutmuyorum:) simdide bi romana basladim öylesine deneme iste...
cok az arkadasim var, islamiyeti secdigimden beri düsüncelerim,tavirlarim, hareketlerim ve giyimim degistigi icin sagolsun arkadaslarim sirtini döndüler:) ama böylesi dahada güzel. dilimden düsürmedigim sözüm var budurumlar icin"bana yaradilan degil, yaratan gerek"...o yüzden hic takmiyorum, bence bin gayri müslim veyahut "moderen müslüman" diye kendilerini adlandiran insanlarla arkadaslik yapilacagina bir müslüman arkadasin olsun daha iyi.
neyse...
hülya ablami cok seviyorum o benim dert ortagim,galiba beni anlayan tek insan. cocacola ve mcdonalds dan nefret ederim(malum sebepden dolayi), bu yüzdende a$iri dinci oldugumu söyleyenlerin sayisi hic de az degil dogrusu.
bircok lakabim var bunlardan en cok söyleneni: yobaz, bagnaz, gerici, asiri dinci, hoca ve tarikatci....
bunlarada alisdim artik, ama akrabalarim sölylemese bunlari keske. özelliklede kuzenlerim...:( insanlarla fazla temasim yok, aslinda itiraf etmek gerekirse insanlardan kaciyorum, sonucta her ne desem asiri dinci oluyorum, o yüzdende konusacak birseyler bulamadigim gibi konusmak icin sectikleri konular boguyor beni, istiyorumki herkes din hakkinda konussun, galiba cok sey istiyorum hayattan :). bu siteyi cok seviyorum herkes müslüman oldugu icin :)
cok konusmakdansa cok yazmayi severim, heleki kitap okumaya bayilirim, en sevdigim yazar Ahmed günbay yildiz.birazda onun kitaplari sayesinde hidayete erdim.

iste bu kadar
s.a.

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
~irem~ ' Alıntı:
hmmm iki haftada anca soluklanabildim, masALLAH bana:)
iyi basliyorum:

iste bu kadar
s.a.

sevgili Uhdi cigim sen bildigin yoldan kesinlikle sasma , Rabbim sasirtmasin herkes ne derse desin suna inanki Allah tan baska gercek anlamda ne dostumuz ne de hicbirseyimiz yok sadece islamiyeti yaymak isteyen ve yasamak isteyen yasayanlar sonunda Rablerine kavusacak olanlar ve bu oyle bir zor yolki tasli dikenli ve cok yanlislarla dolu bir yol onun icin hic birseye de kesinlikle uzulme ve kafana takma derim sana sadece abla nasihati
lovemylovepe9de108.gif
tamam gordugun bildiklerin de mutlaka cok fazla yine de dikkatli ol cunku insanlar cok hain ve hic beklemedigin bir anda oyle bir vururlarki nerden geldigini anlayamazsin

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hazal35 ' Alıntı:
~irem~ ' Alıntı:
hmmm iki haftada anca soluklanabildim, masALLAH bana:)
iyi basliyorum:

iste bu kadar
s.a.

sevgili Uhdi cigim sen bildigin yoldan kesinlikle sasma , Rabbim sasirtmasin herkes ne derse desin suna inanki ALLAH tan baska gercek anlamda ne dostumuz ne de hicbirseyimiz yok sadece islamiyeti yaymak isteyen ve yasamak isteyen yasayanlar sonunda Rablerine kavusacak olanlar ve bu oyle bir zor yolki tasli dikenli ve cok yanlislarla dolu bir yol onun icin hic birseye de kesinlikle uzulme ve kafana takma derim sana sadece abla nasihati
lovemylovepe9de108.gif
tamam gordugun bildiklerin de mutlaka cok fazla yine de dikkatli ol cunku insanlar cok hain ve hic beklemedigin bir anda oyle bir vururlarki nerden geldigini anlayamazsin
hazal35 ' Alıntı:
:)sümeyye:) ' Alıntı:

sagolasin abla, ins. unutmayacagim, Rabbim sasirttmaz insallah.
bu aradada cicekler icin herkese tskler, sevindim valla:)

K Çevrimdışı

Kontrol Ediliyor...

Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleyküm

siteye yeni geldim ......bazı başlıklardan kardeşlerimin burada olableceği düşüncesindeyim.

inşallah yanılmam.Allah cc. ve elçisi önderimiz Hz. muhammed sav.efendimizin yolunda gidenlere selam olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt