Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kitap Okuyan Kardeslerimiz Bu Yazarlara Dikkat !

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Size verecegimiz isimler Resmi Bir Yahudi Sitesinden Alintidir ! Türk Jahudi Yazarlari olabillir düsüncesindeyim, Yoksa Yahudi tutup neden özellikle bazi kisilerin Kitaplarini sitelerinde yatmak icin yayinlasinlar.... Herseyi En iyi dogru billen yine ALLAHtir..

sadece dikkat etmemiz gerektigini düsündügüm icin basligi actim..

İshak Reyna

Paul Auster
Can Yayınları

Engin Aktel,
Everest Yayınları

Robert Irwin
Yapi Kredi Yayinlari

Max Frisch
Yapi Kredi Yayinlari

Hüseyin Perviz Pur
Eren Yayinlari

Yusuf Besalel

Bernard Malamud

Rauf Beyru

Sibel Almelek İşman
Arion Yayıncılık

Naim A. Güleryüz

Fahri Çoker
Tarih Vakfi Yurt Yay.

Dilek Güven

Emrullah Tekin

Leyla Neyzi

Beki L. Bahar
Pan Yayincilik

Rabi Nisim Behar

İsmail Taşpınar

A. Ekrem Ülkü

Hayrullah Örs

Veysel Atayman

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bi kardesim anlatmisdi, türkiyeye gittigimde yazar ve kitap ismine bakipta kitap almisdim, yazarlarin isimleri müslüman isimleriydi, okuyunca birde baktim islam karsiti yazarlarmis. kafam allak bullak oldu hakikatten insani cok etkiliyebiliyorlar demisdi.

duyduguma göre türkiyede yahudilerin isimleri genelde islami isimlermis.böyle müslümanlara ulasabilyiorlarmis. Bu yüzden kitap konusunda dikkatli olmamiz gerekiyor.

ALLAH cc razi olsun kardavi kardes
s.a.

ensarullah Çevrimdışı

ensarullah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
a selam illa yuhudi olması lazım değil ki yahudileşmiş bir ton adam var kendini dinin yegane temsilcisi sanan bozuk akideli sapıklar çok türkiyede.bir isimde ben vereyim sapık edip yüksel bu adamında saçma sapan sorularla gençlerin aklını bulandırmak için yazdığı kitapları var.Allah ona lanet etsin

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ALLAH onlara Hidayet nasip ettsin... Ümmet demek Uyanik Akilli demek, Biz uyanik Akilli olamazsak, Ümmet olabillirmiyiz acaba ?

selametle

Üst Ana Sayfa Alt