Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kitaplar Hayatının Neresinde?

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şöyle bir şey idi,
Tabi simdi o zamanin formati baska idi aynisi olmaz,
Simdi ise madem forum durgunlaşmasi gundem de, anket vs yerine cazip kitaplar ve uyelerin siteyi aktifleştirmesi en cok konu acan vs gibi bir sey olabilir ama yonetim bilir tabi.

Aman en cok yorum yazan olmasin da =)))))) Yorum kasmalar daha da artar =))

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Hediye kitap almayan ne kadar çok kişi varmış. Özelden adres bilgilerini gönderen herkese kitap sözüm olsun.
Cömert müslüman budur.
Peki abi kitabı kendi şeçme imkanımız varmı?cevaplamadan önce iyi bir düşün çünkü farklı şeyler ortaya çıkabilir :D

İmam Malik Çevrimdışı

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abiyi haşat etmeyin benim aklıma diren Ebu Mus'ab'ın "Şiiler'in İslam ümmetine ihaneti" yada Ferğali'nin "Kur'an Devleti" falan gelmişti, ki birde öğrenciyim yani :D

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yok, Hamas'la sakayi fazla uzatmam zaten =))

Sonra yine mudahil olmayan yerden uslupsuz yorumlar gelir de, kaale alinmayacak seylere sinirlenip, sonra bir de sinirlendigime sinirlenirim Ahaha =))

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Elimde birkaç koli vardı. Twitter'dan dağıtacaktım. Sonra toplu halde verdim. Elimde kalanlar var. Hediye olunca kitapta sürpriz olmalı :)

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bence elinde kalanlarda ibni kesir tefsiri vardır :giggle:
Seninle cok uzun zamandir konusmadik ama ikidir aklimi okudun. Benim de gozum ayni tefsirdeydi =) Daha dogrusu bize infak edecekti bir yayinevi Ibni Kesir tefsirini ama sonra fazla talepten yetismedi, bize kalmadi yani. Aklima ilk o gelmisti sakayi yaparken.

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Seninle cok uzun zamandir konusmadik ama ikidir aklimi okudun. Benim de gozum ayni tefsirdeydi =) Daha dogrusu bize infak edecekti bir yayinevi Ibni Kesir tefsirini ama sonra fazla talepten yetismedi, bize kalmadi yani. Aklima ilk o gelmisti sakayi yaparken.
Bu aralar aklımdan hiç çıkmıyor ibni kesir tefsiri..bakalım Hamas abi aklımdan çıkarabilecek mi:)
O yayınevini bizim foruma davet etmek gerek..Allah’ın izniyle çok ecir alırlar

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Ben 1 yıldır her hafta tefsir dersine gidiyor olmama rağmen kendime bile almadım tefsir. Mobil uygulamalar ve internetten bakıyorum :)

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Özel mesajlar silinmiş. Kitap bekleyen kardeşler tekrar yazabilir mi ?

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
İstanbul'dan birisi daha vardı. O da yazabilirse pazartesi göndereceğim inşaallah.

R Çevrimdışı

Rabbinin_Kulu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
malesef kitap okumayı hiç sevenedim Kuranım hariç . Rabbimiz de beni " pdf " ile buluşturdu hamd ü senalar olsun .

peki pdf lerin hayatınızda ki yeri nedir diye sorulacak olsaydı , çok büyük ve gerek dini pdf gerek dini kitapların hayatımız da ki yeri de çok büyük olmalı

binlerce eser yazılmış biz okyanus dan avuç dahi almış değiliz

bunları yazıyorum çünkü yıllar sonra da görecek olan bir müslüman kardeşimiz çıkarsa asla şunu söylemesin

tamam artık öğrenmeme gerek yok ben usta oldum

hayır daha önümüz de mahşere kadar giden bir ilim ve sonsuz olacak bir ilim var

Üst Ana Sayfa Alt