Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kıyamlar Durmaz Albümü - Şehitler Kervanından

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Eskiye bir dönüş..

Yüreklerimize kazınan parçalar tekrardan ümmetle buluşuyor..Hem dinleyebilir,hemde indirebilirsiniz..Ilk olarak Cihad eri albümünü atıyorum..Yakında diğer albümlerde geliyor...

[stream=300,80]http://ezgi.gulyarasi.com/sehidlerkervani/kiyamlardurmaz/Kahraman%20M%fccahitler.mp3[/stream]

Kıyamlar Durmaz : Parça Sayısı : 10

http://www.gulyarasi.com/categories.php?cat_id=62

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah razı olsun bu albümde en çok hoşuma giden Ey kahraman mucahidler müjde verin anneme bende gidiyorum huseyni yola...

Allahu akber :yale inşallah şehid olanlardan oluruz...

S Çevrimdışı

sezginbabaa

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah Tealâ buyuruyor ki:

“Dinde zorlama yoktur. Artık doğrulukla eğrilik birbirinden ayrılmıştır. O halde kim tâğutu reddedip Allah'a inanırsa, kopmayan sağlam kulpa yapışmıştır. Allah işitir ve bilir.” (Bakara Suresi: 2/256)

S Çevrimdışı

sezginbabaa

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
“Hz. Ömer’in ‘tağut şeytandır’ anlamındaki açık-laması, gerçekten güçlü bir görüştür. Çünkü bu ifade cahiliye eh-linin, putlara tapmak, onların hükümlerine başvurmak, onlardan yardım ve zafer dilemek gibi bütün kötü itikad ve fiillerini kapsa-maktadır.” (İbn-i Kesir Tefsiri

S Çevrimdışı

sezginbabaa

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
re1.gif

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
süpper ya kardeşim Allah razı olsun benim ezgi arşivimde var olan ve çocuklarımın bile ezbere bildiği parçalar dır burada paylaştığınız için sağolun...en sevdiğim de resul gönüllere sabır ekerdi...

Üst Ana Sayfa Alt