Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kredi Kartı Borçlarınızı Ödemeyin, Şirk Sistemiyle Savaşın - Eren Erdem

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
nasıl yapacağız ödememe işini,tamam anladık bankalara bulaşmamayıda geçmişte olan borçları ödemiyerek nasıl kurtulacağız..işte onu açıklamıyor..ne olacak emperyalizme karşı,sosyalizme sevdali ulusal tv..sosyalizmin islami boyutunu açılıma sunuyorlar bunlarda..

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çok saçma.. kredi kartı kullanmak helal mi ki bir de borç yapıp ödemeyeceksin.. ?? Rasulullah, Mekke müşriklerinin emanetlerini hicretten önce teslim etmesi için hz. Aliye vermişti.. Buna inanan, paylaşan ahlaksız bir HIRSIZdır.
Sana sadece gülüyorum, Allah'tan hidayet diliyorum... (- :

A Çevrimdışı

Aolis

Üye
İslam-TR Üyesi
konuyla ilgili kesin bilgilere sahip olmamakla birlikte bildiklerimi bi yere oturtmak için soruyorum islamda Akit önemli bi yere sahip..Bir müşrikle dahi yapılan bir akite uymak gerektiğini Abdullah Azzamın Tevbe Suresi Tefsirinde okumuştum.. Orada Tağuti bir düzende yaşayan bir insanın orada yaşamakla o sistemin devletiyle zımmi bir akit oluşturduğu bu nedenle o düzene zarar verici şeylerden kaçınması gerektiğini biliyorum. Neticede bankayla bir ilişkisi olan Müslüman bir insanın ki bana görede bankayla müslüman bir insanın münasebetinin olmaması daha hayırlıdır onda şüphe yok, bankayla yapacağı akte aykırı olarak borçlarını ödememesi ne derece doğru olur? Bu ne kadar İslam Ahlakına uygundur? Bana biraz muallak geldi bankadan parayı al sonra ödeme sistem taguti bu sisteme savaş açıyorum borcumuda bankalara zarar vermek için ödemiyorum? Neden parayı çekiyorsun o zaman? Beni aydınlatırsanız sevinirim:)

halid.bin.velid Çevrimdışı

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ulusal kanal çok ilginç ?

ulusal kanal elmi degişti bu kanal chp sistemine ait bir kanal

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
çok saçma.. kredi kartı kullanmak helal mi ki bir de borç yapıp ödemeyeceksin.. ?? Rasulullah, Mekke müşriklerinin emanetlerini hicretten önce teslim etmesi için hz. Aliye vermişti.. Buna inanan, paylaşan ahlaksız bir HIRSIZdır.

helal demiyor saten kullanmayın kırın atın diyor 2 video bir daha dinle istersen

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ulusal kanal çok ilginç ?

ulusal kanal işçi partisinin açıkça propagandasını yapan bir kanaldır. doğu perinçek i parlatıp parlatıp anlatıp dururlar her gün belli aralıklarla, birkaç sene önce öyleydi en azından. anti kapitalist söylemler ile hassas olan insanların damarına basıp kazanmaya çalışıyorlar, adama sorarlar kendi fikirleri iktidara gelse sizin yapacağınız şey hangi yöntem olur ? :)

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O kanalda şovenizm yapılıyor,sosyalizm ile amerikaya karşı savaşta cephe ittifaki önerir gibi..

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Selamun Aleykum, Akhiler bu videoyu sabah seyrettim ve paylaşmak istedim. CHP, AKP yada başka bir sistemi kesinlikle savunmak yada bir kanalı savunmak değildir amacım...

aleykum selam ahim paylaştın iyi olmuş ben ulusal kanal görünçe şaşırdım bilmeyen biri izlese bu kanalı buda bizim gimi düşünüyor diye düşünür ve sonra bu kanal idolojisini yaymak için yavaş yavaş insanları kendilerine çekerek kendi fikirlerini insanlara normal ve dogru düşünce olarak soka bilirler

muvahhid talebe

ulusal kanal işçi partisinin açıkça propagandasını yapan bir kanaldır. doğu perinçek i parlatıp parlatıp anlatıp dururlar her gün belli aralıklarla, birkaç sene önce öyleydi en azından. anti kapitalist söylemler ile hassas olan insanların damarına basıp kazanmaya çalışıyorlar, adama sorarlar kendi fikirleri iktidara gelse sizin yapacağınız şey hangi yöntem olur ? :)

kesinlikle katılıyorum sana güzel taktik yapıyorlar ama insanları kendilerine çekmek için biraz dini konulara girerek insanları çekme ve sonra kendi benim sedikleri görüşleri enşekte etmek için uyguladıkları taktikten başka bişey deyildir bu biz bunu biliyoz bilmeyenler buna tav olur ama buda çok gerçek

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu adamın youtubeye yine aynı isimle attığı eren erdem videolarının tamamı neredeyse yoruma kapatılmıştır..acaba niye..?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
:kötü:

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Farkındamısınız bir mezhebin veya hocanın görüşünü değil, ulusal kanaldaki sosyalist zihniyetli birinin sözlerini değerlendiriyorsunuz..

Üst Ana Sayfa Alt