Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

küçük bi kız çoçuğu arapça ilahi söylüyor çok güzel

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatuh
eger bu kızın baska söledigi ilahiler varsa onlarida eklersen veya bu kızın kim oldugunu sölersen sevinirim.
eger warsa tüm albümünü satin almak isterim.

G Çevrimdışı

gezgin

Üye
İslam-TR Üyesi
burak_ ' Alıntı:
Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatuh
eger bu kızın baska söledigi ilahiler varsa onlarida eklersen veya bu kızın kim oldugunu sölersen sevinirim.
eger warsa tüm albümünü satin almak isterim.

ve aleykumselam kardeş
bende başka ilahileri yok adınıda bilmiyorum bi arkadaşım mail ile göndermişti bende burda yayınladım.
öğrenirsem inşallah burda yayınlarım
Allah a emanet olun

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
İlgi ve Alakandan dolayı teşekkür ederim Kardeşim
ALLAH razı olsun
Selametle

B Çevrimdışı

beyazlale

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum ben yukleyemiyorum bir sorunmu var bakarsaniz sevinirim yuklemeyi cok isterim cok merak ettim selam ve dua ile

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşım link arızalanmış herhalde inşallah bir 10 dakika sonra tekrar yeni bir link vericem

Selametle

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
Küçük bir kız arapça ilahi sölüyor. Türkçe meali ise ilahi içinde islamın şartlarını sayıyor.

Burdan İndirebilirsiniz.

Not: Eğer Bu İlahi söliyen kızın adını bilen varsa lütfen buraya yazsın.

Selametle

B Çevrimdışı

beyazlale

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
allah razi olsun burak kardesim masallah cok guzel söylemis allah anasina babasina bagislasin insallah selam ve dua ile kalin

bir_mümin Çevrimdışı

bir_mümin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
söyleyen kızın adını bende tam olarak bilmiyorum ama malezya ilahi grubu olarak geçiyor

Üst Ana Sayfa Alt