Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kurchaloy Mayirtop Yolunda Btr Imha Edildi

K Çevrimdışı

kafkaskartalı1453

Üye
İslam-TR Üyesi
117.jpg09/02/2007 

KURCHALOY MAYİRTOP YOLUNDA BTR İMHA EDİLDİGeç komutanlardan, Komutan Hamza ya bağlı mücahidlerce Mayirtop yolu üzerine mayın yerleştirildi.

Mücahidlerin kış aylarında daha çok tercih ettikleri mayınlı pusular Ruslara ağır darbe vurmaya devam ediyor. Çeçenistanın pek çok yerinde mayınla pusu kuran mücahidler bu kez Mayirtop yolu üzerinde Rus askeri aracını imha ettiler.Genç komutanlardan Hamza ya bağlı mücahidlerce gerçekleştirilen operasyonda 3 askerin öldüğü ve BTR zırhlı aracın ağır hasar gördüğü belirtildi.Komutan Hamza; Evet bizler için hem kış şartları hemde tecrübe eksikliği problem gibi gözükse de Allah bizlere olan yardımını gösteriyor. Bu bizim imanımızı ve zafere olan inancımızı arttırıyor.

inşAllah yakında bahar gelecek ve bizim için bu zorlukların arkasından kolaylıklar gelecektir. Tüm Müslümanlardan bizlere dua etmelerini istiyoruz. Güzel günlerin Allah ın bize vaadi olduğunu biliyor ve onun için yorulmadan çalışacağımıza söz veriyoruz.

KAYNAK: ALKAVKAZ
 
Benzer konular Forum Tarih
K Güncel Haberler 0 2K

Benzer konular

Üst Ana Sayfa Alt