Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Makale Lübnan, Filistin Canımız.....

C Çevrimdışı

c.i.h.a.n

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Lübnan,Filistin CanImIz.....

Artık konuşamıyorum ve gülemiyorum.
Eskisi gibi neşem yok.Futbol maçına gitmiyorum. Esasında futbol oynamıyorum.fakat öyle öğrenme oynama istediği de yok
Ben bir öğrenciyim derslerime çalışamıyorum
Neden böyle oldum.
Çünkü Masum Müslümanlara atılan her bomba beni de yaralıyor.

Sıkılıyorum, kahrediyorum fakat hiçbir şeyde yapamıyorum dua etmekten başka. Yazıklar olsun diyorum sizin gibi insanlara sizin zihniyetinize, kişiliğinize,karakterinize, medeniyetiniz, demokrasi anlayışına.
Sizler dünyanın en muhasır en medeni insanları değilsiniz. Sizler bu dünyanın en soysuz insanlarınız, Hayvandan daha aşağı alçaklarının en alçağı insanlarısınız.
Ne yapıyorsunuz bizim yanan meşalemizi söndürmeye mi çalışıyorsunuz veya söndürdük mü zannediyorsunuz. ? Bence yanılıyorsunuz. Bu Muhammed ümmetinin düşmana öyle bir hasmı vardır ki sizi bir gece vakti haritadan siler.
Bizler müslümanız Müslüman Allah’a teslim olmuş insandır her müslümanın Allah’a karşı vereceği bir canı vardır. Onu İslam için seve seve verir.
Bizim anlımız da aktır.. Anlımızın akı ile şerefimizle yaşarız. Bir masum insanın öldürülmesini tüm insanlığın öldürülmesine denk tutarız ve biz öyle dik başlıyız ki boynumuz Allahtan başka kimseye eğilmez bir secdede eğiliriz birde rükuda

Yakıp yıkıcı değiliz, yapıcıyız.
Bizim işlerimiz hep hakkanidir. Sizin işleriniz hep şeytani.
Biz Şanı yüce Muhammed’e ve onu müjdeleyen onun risaletini taşıyan yüz yirmi dört bin peygamberin hepsine inanırız siz bizim peygamberimize küfür edersiniz.
Siz insanları katlediyorsunuz biz insanlara can suyu oluyoruz

Sizler haddinizi aşıyorsunuz aşırı gidiyorsunuz. . sonunuzu hazırlıyorsunuz . Siz müslümana sıkılan kurşunu bence kendinize sıkıyorsunuz sizin ahiriniz çok berbat olacak..... Sizler toplarınıza tüfeklerinize güvenirsiniz malınıza mülkünüze güvenirsiniz. Bizde Allah’a güveniriz. Siz mi güçlüsünüz yoksa biz mi. Biz güçlüyüz Siz bu dünyanın geçici hevesatında koşarsınız, biz asıl mekan olan cennet için çalışırız.. sizin kitabınız size fayda etmez çünkü muharref ettiniz. Sizin inandığınız ilah size fayda etmez çünkü sahte ilahlar edindiniz dünyanın başına bela oldunuz. Allahın lanetine uğradınız insanların lanetini aldınız
Dolayısıyla çok çetin bir azabı hem dünyada hem ahirette hak ettiniz..

yorumlarınızı bekliyorum.