Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Masonlar Kafir midir?

Mustafa Balcı Çevrimdışı

Mustafa Balcı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün aleyküm
bütün masonlar kafirmidir kadir mısıroğlunun bir konuşmasını dinledim orada masonların 18. seviyesinden sonrasına kafir denilebileceğini söylüyor.
ben ise bütün masonları kafir olarak biliyorum, aydınlatırsanız sevinirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Aleykum selam we rahmetullah;

Masonluk, Hristiyanlık ve Yahudiliğin içinden sirayet etmiş şeytana hizmet eden gizli bir örgüttür. Her ne kadar Yahudiliğe aykırıymış gibi gözükse de, sonuçta küfre çağıran şeytana hizmet eden tağuti rejimlerde serpilip gelişen, bilhassa branşlarında başarılı, zengin kariyer sahibi akademik kimselere el atarak bulundukları mevkilerde kendilerine hizmet ettiren, gizli ayin/törenlerine davet edilerek hizmette sadakati pekiştirilen, örgütten ayrılması durumunda suikaste uğratılacağı empoze edilen küfrü bir yapılanmadır.
Heva ve heveslerine uyarak, buraya katılıp iradeleriyle masonluğun bekası için hizmet eden her fert bandrollu kâfirdir.

Fakat bunların arasına iç yüzlerinin ifşası için kendi iradesiyle veya görevli olarak yerleştirilen; veya masonluğun iç yüzünü bilmeden katılıp tanıdıktan sonra tevbe ederek ondan uzaklaşanların kâfir olmayacağını düşünüyorum. Allahu âlem