Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mcdonalds Gibisi Yok. Insan Eti Skandali

M Çevrimdışı

Mavisakal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bizdede arapçadan cokat denir büryanın tadıda bir başkadır ya.En sevdiğim yemekler arasında konusu açılmışken şunu sormak istiyorum kelle paça yapıldıktan sonra kelledeki beyinde unutkanlığa iyi diye yeniliyor bunu yemenin bir sakıncası varmı

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bizdede arapçadan cokat denir büryanın tadıda bir başkadır ya.En sevdiğim yemekler arasında konusu açılmışken şunu sormak istiyorum kelle paça yapıldıktan sonra kelledeki beyinde unutkanlığa iyi diye yeniliyor bunu yemenin bir sakıncası varmı

unutkanlığa iyi gelirmi onu bilemiyorum,ama kelleyi kırıp içindeki beyni yiyiyoruz,bir sakıncada şuana kadar görmedim..
DSC00711JPG-1.jpg

samanpan kardeş,artık bu fotodan sonra bu konuya hayatta uğramaz..

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kelleyi sevmem

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
O harika da mide falan bırakmadılar. Bi büryan iyidir dedik kelle koyan mi bağırsak koyan mi dersin. Yakında islam4ever kuyruğu çok lezzetli olur falan diyecek diye korkuyorum.

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
insan eti biraz abartılı olmuş bence....

bu haberi güvenilir bir islami haber sitesinden aldım e yazıyı okursanız bunu bir amerikan söylüyor yani biz bunu kendimiz söylemedik . zaten anormal bir durum olduğu için yazıyı paylaştım . kİ bunu yapmayacak kadar insancıl bir topluluktan da bahsetmiyoruz.

E Çevrimdışı

el cezairi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
siz değil amerikalılar abartmış olayı ozaman şu yoldan gidecek olursak insan eti için ya insan öldürülüp konulması lazım ki bu adli bir vakadır yada ölü insanları mezar yerine mcdonalds deposuna götürmek lazım ki bunuda ölen kişinin yakınları kabul etmez en basiti sizcede 200 dolar verip bir büyük baş kestirmek değil mi yanlış anlamayın mcdonalds ı savunmuyorum sadce abartılı buldugumu söyledim

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
siz değil amerikalılar abartmış olayı ozaman şu yoldan gidecek olursak insan eti için ya insan öldürülüp konulması lazım ki bu adli bir vakadır yada ölü insanları mezar yerine mcdonalds deposuna götürmek lazım ki bunuda ölen kişinin yakınları kabul etmez en basiti sizcede 200 dolar verip bir büyük baş kestirmek değil mi yanlış anlamayın mcdonalds ı savunmuyorum sadce abartılı buldugumu söyledim

evet mantıklı düşünürseniz orası öyledir şimdi bende mantık yürüteyim bakalım nereye varacağiz. yazıda dikkat ederseniz diyor ki etler çocuk etlerine ait , bizde bunu biliyoruz ki hergün amerikada binlerce gayrı meşru çocuk dünyaya geliyor bunu yapanlar, bu çocukları öldürüyr veya aldırıyor, bu yönden düşünelim bu çocukların sahibi zaten olmaz ve bu şekilde elde edilmiş olabilir mantıkla yola düşersek .sizin dediklerinizde gercekten mantıklı ve umarım gercektende abartılmış bir durumdur.sonucta bizim ülkedede satılıyor ve yiyiliyor hatta bir çok müslüman tarafından, yani umarım öyledir.

:):)bindik bi alamete sonumuz hayır olsun