Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Menzil Saltanatı

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu memlekette çok büyük bir hastane açtılar,devasa bir hastane ve açılışada tayyip erdoğan gitti,adıda emsey hospital...Açılmasın demiyorum,bilakis açılsın,bayan personeli olsunki,bayan kardeşlerimiz rahatlıkla gidip muayene olsun,peki bu derenin kaynağı ne?elbetteki müslümanlar...öyleyse,müslümanlara yönelik hizmetleride uygun olsun,fiyatı cazib olsun,yani kaz gibi yolmasınlar...ellerindeki paralarla saltanat değil,hizmet için kullanılsın...peki ne yapıyorlar,sömürüyorlar..kazandıkça dahada istiyorlar..kepçeyle alıp,kaşıkla vermek vellik değildir..cihad ve mücadele için ayrılan bir bütçeleri varda,benmi duymadım...hepsini geçtim...
Bu son olaylarda,hakkari yöksekovada inşaALLAH şehid edilen bir müslüman vardı,sakalı vardı,dediklerne görede menzil müridiydi,bir açıklama yaptılarmı?bu zülmü dille bile kınadılarmı?adını andılarmı?zoruma gidiyor kardeşim,büyle pısırık bir müslümanlık yerin dibine girsin..korkaklar gibi evde zikir çekmek bu dine ihanettir.bir saltanat kurmuşlar ve insanları,oraya gelen müridleri,o saf insanları sömürüyorlar,bunada gavslık elbisesi giydiriyorlar..müslümanın çarşafına dil ve el uzatılır bu gavslarda ses yok,müslümanı şehid ederler ses yok,ama iş ticari zeka ve holding olmaya gelince,para kazanmaya gelince süper icraat...
işte bunadır isyanım....

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
la havle

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Her şehirde muhteşem teşkilatlanmışlar geçen aylarda katıldım bunların bir sohbetine SubhanAllah akıllı tek adam yok biri bağırıyor, biri ıhlıyor, biri kişniyor, biri garip garip konuşuyor biri farklı bir ruh haline girip titriyor kendimi sıka sıka bir hale geldim biri bağırdığında istemsiz korkudan irkildim falan gerçekten takdire şayan insanları kandırıp teşkilatlanmışlar. Kendimize kızmalıyız ki bunlar kadar çalışmıyoruz.

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Her şehirde muhteşem teşkilatlanmışlar geçen aylarda katıldım bunların bir sohbetine SubhanAllah akıllı tek adam yok biri bağırıyor, biri ıhlıyor, biri kişniyor, biri garip garip konuşuyor biri farklı bir ruh haline girip titriyor kendimi sıka sıka bir hale geldim biri bağırdığında istemsiz korkudan irkildim falan gerçekten takdire şayan insanları kandırıp teşkilatlanmışlar. Kendimize kızmalıyız ki bunlar kadar çalışmıyoruz.
Bi an korku filmi anlatıyorsun zannettim.

T Çevrimdışı

tevhiddavam

Rabbim! Benim ilmimi arttır!
İslam-TR Üyesi
4CD74E95-AA27-4944-A169-D7BFBEC6C71B.png

=))

Üst Ana Sayfa Alt