Video MHP Milletvekili, Mecliste Allah’a Küfretti!

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Mecliste Allah’a Küfretti!
Yeryüzü Rabb'liğine soyunan 600 vekilden ahlaksız faşizan birisi TBMM'de canlı yayında başka bir partinin vekiline kızıp Allah'a küfür ediyor fakat sıradan bir memura küfür edilmesinin zekatı kadar bile ne ülkede ne sosyal medyada ne TV ekranlarında gündeme dahi getirilmiyor. Bu korkudan olabileceği gibi insanlara Allah'a küfredilmesinin sıradanlaştırıldığı için artık tepki veremez olunmuş.
Bazıları için artık kutsal olan ülkenin sembolü olan bayrağı, toğrağı ve ilk Cumhurbaşkanı olsa da bizler için Rabb'imiz en baştaki kutsalımızdır.
Allah tüm tağutları ve uşaklarını helak eylesin


(Ahlaksızın ettiği küfürleri ifşa amacıyla kısamadığımdan dolayı hakkınızı helal edin)

MHP’li Milletvekili Cemal Enginyurt, Meclis Genel Kurulunda İYİ Partili İbrahim Halil Oral'la yaşadığı tartışmaya ilişkin açıklamalarda bulundu. Enginyurt, kendisini “Allah’a küfür ettiğimizi söyleyerek bizi linç etmeye çalışıyor. Onları Allah’a havale ediyorum” sözleriyle savundu.
burasi-turkiye-buyuk-millet-meclisi-mhp-li-vekil-kufurleri-havada-ucusturdu.jpg
Ezan okuyacak Değildi ya!
MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt Hayvan Gibi Uludu


 
Son düzenleme:

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Sen ne kadar İslam için veya daha kötüler gelmesin diye kendince iyi gördüğün küfür rejimin organları olan siyasi partilerin tüzükleri ve siyasi partiler kanunu İslam'a aykırı, küfür maddeler içerir. Kişi ne kadar dini muhafaza etmek istese de küfür ve şirk işlemek zorunda kalır, daha ileri giderse partisinden uzaklaştırılır!


mhp.jpg
 

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah
Admin
yazik ki müslümanlar olan bizler oturuyoruz. sadece bakmakla yetiniyoruz. kendini islama nisbet eden partide hic birsey yokmus gibi yola devam etsin. Elbet hesap günü geldiginde Allaha hesap verecekler.
 

Salih63

Üye
İslam-TR Üyesi
Öyle abi. Ancak o kadar korkuyorum ki Rabbim sen niye oturuyordun sen ne yapıyordun diye beni hesaba çekeceği zaman benim halim nice olur diye. Vallahi Allah'ın rahmetinden başka çaremiz yok
 

Benzer konular

Şu an bu konuyu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt